Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.09.2020

„Do Rzeczy” nr 37: Jak im nie wstyd. Ziemkiewicz do obrońców Michała Sz. vel „Margot”: Bierzecie za niego odpowiedzialność.

Inne wersje: txt

– Osiągnęliśmy dno. Jest nim masowe zaangażowanie liberalno-lewicowej elity w kampanię „solidarności z »Margot«” zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Wstyd być tak głupim”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Czterdzieści lat temu doszło do konfliktu Kuronia z Wałęsą. Bez tego zajścia trudno rozumieć podziały, które zachowały się do dziś, i rolę samego Wałęsy – pisze Piotr Semka w tekście „Zapomniany pucz”.

– „Imperium chmur”, wywiedziona z „Lalki” Prusa historia alternatywna, to klucz do filozoficznych rozważań autora „Lodu” tłumaczy Piotr Gociek w artykule „Kto pisze w głowie Dukaja”.

Uniwersytet Warszawski tkwi w światowych rankingach daleko z tyłu. Za to będzie organizował „Tygodnie równości” oraz walczył z „homofobią i transfobią” – zauważa Łukasz Warzecha w tekście „Uniwersytet równej płci”.

Lokalni politycy naciskani przez mieszkańców mają już dość przyjmowania nielegalnych imigrantów. Włoski rząd przeciwnie – wciąż luzuje bariery. A z przepełnionych ośrodków uciekają nosiciele COVID-19 ostrzega Olivier Bault w artykule „Sycylia ma dość”.   

Warren Buffett, jeden z najskuteczniejszych i najbardziej znanych inwestorów na świecie, skończył 90 lat.  Wciąż aktywnie zarządza jednak funduszem inwestycyjnym i nadal z powodzeniem szuka okazji do zarobku pisze Jacek Przybylski w tekście „Urodziny Wyroczni”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również dodatek specjalny „Ideologia LGBT a edukacja dzieci”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 31 sierpnia 2020 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów