Strona główna » Biuro prasowe » Komunikaty prasowe » Nagrody i wyróżnienia

Nagrody i wyróżnienia

23.05.2016

CD Projekt – gepard i najlepszy ambasador polskiej gospodarki. „Wprost” po raz drugi wyróżnił najlepsze polskie firmy

Fantastyczne wyniki sprzedaży trzeciej części gry „Wiedźmin” wyprowadziły jej twórcę, spółkę CD Projekt, na pierwsze miejsce w rankingu najdynamiczniejszych eksporterów. Ponad 20 mln sprzedanych egzemplarzy wszystkich części trylogii przełożyło się na ponad 700-procentowy wzrost zagranicznych przychodów, które w 2015 r. zamknęły się kwotą blisko 760 mln zł.
więcej
10.05.2016

PKN Orlen i PGNiG na czele listy 200 największych polskich firm tygodnika „Wprost”

Dwie pierwsze pozycje niezmiennie okupują paliwowy gigant PKN Orlen i operujące na rynku gazu PGNiG. Lider jest poza wszelką konkurencją, ale dystans między obiema spółkami wyraźnie się zmniejszył. Trzecią pozycję sprzed roku na rzecz PGE straciła Grupa Lotos.
więcej
19.04.2016

Orły Tygodnika „Wprost” 2016 na Pomorzu wręczone

 ENERGA S.A., Grupa Lotos S.A. oraz prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zostali laureatami Orłów Tygodnika „Wprost” na Pomorzu. Nagrody wręczono w poniedziałek w sopockim Sheraton Hotel. Statuetkę w imieniu prezydenta Gdyni odebrała wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała.
więcej
11.04.2016

Orły Tygodnika „Wprost” 2016 na Pomorzu

 18 kwietnia w Sheraton Hotel w Sopocie zostaną wręczone Orły Tygodnika „Wprost”. Wyróżnienia otrzymają samorządowcy, przedsiębiorcy i ludzie nauki z województwa pomorskiego. W kategorii przedsiębiorców laury trafią do firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat (2012-2014), a także największy średni procentowy wzrost zysku netto.
więcej
07.04.2016

Wydawca „Wprost” z Nagrodą Tyrmanda  

Michał Maciej Lisiecki, twórca i prezes PMPG Polskie Media SA, wydawca tygodnika „Wprost”, został pierwszym laureatem Nagrody Tyrmanda.
więcej
22.03.2016

Kornel Morawiecki, Dariusz Żuk i Mariusz Max Kolonko z Nagrodami Kisiela

Kornel Morawiecki w kategorii „Polityk”,  Dariusz Żuk w kategorii „Przedsiębiorca” oraz Mariusz Max Kolonko w kategorii "Publicysta" zostali laureatami kolejnej edycji Nagród Kisiela. Wręczenie nagród odbyło się we wtorek podczas uroczystej gali w Zamku Królewskim w Warszawie.
więcej
17.03.2016

Orły Tygodnika Wprost 2016 - pierwsza edycja wyjątkowej nagrody

Już w najbliższy poniedziałek w Szczecinie zostaną wręczone Orły Tygodnika „Wprost”. To pierwsza edycja nagrody tygodnika „Wprost” dla przedsiębiorców, samorządowców oraz wybitnych osobowości – ambasadorów poszczególnych regionów, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu  i kraju.
więcej
01.02.2016

Jarosław Kaczyński Człowiekiem Roku tygodnika „Wprost”. Polska potrzebuje liderów i potrzebuje na nowo określić swą rolę w Europie.

Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Roku 2015 tygodnika „Wprost”. Uroczysta gala odbyła się w poniedziałek wieczorem w warszawskim hotelu Mariott. Uczestniczyło w niej kilkuset gości – przedstawicieli świata polityki, biznesu i kultury. ...
więcej
29.01.2016

Duda czy Szydło? Kaczyński czy Petru? Lewandowski czy Kukiz? W poniedziałek poznamy Człowieka Roku Wprost 2015

Ryszard Petru, który w kilka miesięcy zbudował nową siłę polityczną, czy Jarosław Kaczyński, prezes dwukrotnie zwycięskiego w wyborach w 2015 r. Prawa i Sprawiedliwości? Paweł Kukiz, muzyk i publicysta, który stał się politykiem i zajął „trzecie miejsce” w wyborach prezydenckich, czy Robert Lewandowski, piłkarz, który okazał się objawieniem jesieni i był czwarty w plebiscycie...
więcej
22.12.2015

Oświadczenie wydawcy tygodnika „Wprost” – Michała M. Lisieckiego, prezesa zarządu AWR Wprost – właściciela prawnego tytułu „Nagroda Kisiela”.

Nowy Jork,  22 grudnia 2015 W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi rzekomego uhonorowania niektórych osób Nagrodą Kisiela bez wiedzy i zgody organizatora i patrona tej nagrody tj. wydawcy tygodnika „Wprost” oświadczam, że traktujemy te działania jako całkowicie bezprawne, szczególnie nieetyczne i będące próbą sprzeniewierzenia praw do tytułu „Nagrody Kisiela”. ...
więcej

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.