Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.04.2011

Sztuka inwestowania w dodatku WSZYSTKO O FINANSACH

Jak inwestować, żeby zarobić? Gdyby odpowiedź była prosta, świat byłby pełen krezusów. Najnowsze wydanie WSZYSTKO O FINANSACH, dodatku do tygodnika WPROST, zostało poświęcone właśnie sztuce inwestowania.

Dodatek jest integralną częścią tygodnika WPROST. Od bieżącego wydania dodatek liczy 10 stron i jest przygotowywany przez Point Group Business Unit.

We wstępniaku do WSZYSTKO O FINANSACH Robert Azembski, redaktor prowadzący, pisze o tym, by przy inwestowaniu nie ulegać „owczemu pędowi” – bo to, co robią w danym momencie wszyscy, niekoniecznie jest dobre dla konkretnego inwestora.

W krótkim przewodniku pt.: „Wiosną akcje rosną” Mieczysław T. Starkowski namawia do szerszego zainteresowania się mającą dobre fundamenty i perspektywy rozwoju polską giełdą. Tym, którzy nie mają doświadczenia na giełdzie, radzi skorzystać z pośrednictwa specjalistów pracujących w funduszach inwestycyjnych i domach maklerskich.

Ponadto w dodatku garść porad, jak średniej wielkości firma może zainwestować chwilowe nadwyżki finansowe oraz  tajniki private bankingu i waelth managementu. Na koniec - specjalny materiał o tym, w jaki sposób polisy ochronne mogą i przynoszą zyski ich posiadaczom oraz dlaczego i w jaki sposób z nich korzystać.    

We WSZYSTKO O FINANSACH także Michał Kobosko i Robert Azembski w rozmowie ze Zbigniewem Jagiełłą, nowowybranym prezesem PKO Banku Polskiego, który zdradza m.in. kulisy najnowszej kampanii wizerunkowej banku i plany ekspansji w obszarach, w których bank był dotąd mało widoczny. Czy się klienci na nich skorzystają?

WSZYSTKO O FINANSACH. SZTUKA INWESTOWANIA – w najnowszym numerze tygodnika WPROST. Partnerem strategicznym dodatku jest PZU.

*****

WSZYSTKO O FINANSACH to dodatek ukazujący się wraz z tygodnikiem WPROST. Adresowany do osób wykształconych, świadomych swoich potrzeb i chcących w skuteczny sposób inwestować wypracowane nadwyżki finansowe. Przybliża czytelnikom działalność instytucji finansowych oraz ich ofertę. Od najnowszego wydania dodatek liczy 10 stron i jest przygotowywany przez Point Group Business Unit.

Wydawcą dodatku WSZYSTKO O FINANSACH jest Media Point Group Sp. z o.o. Media Point Group jest spółką zależną Platformy Mediowej Point Group SA (GPW: POINTGROUP, PGM). Redaktorem prowadzącym dodatku jest Robert Azembski.

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.