Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

22.02.2013

KOD SUKCESU. Wręczono nagrody WPROST dla najlepszych w biznesie

KOD SUKCESU to biznesowe nagrody tygodnika WPROST przyznawane za niekonwencjonalne działania na polskim rynku oraz za odwagę funkcjonowania i umiejętność podejmowania trudnych wyzwań. W piątek odebrali je menedżerowie i firmy, które nie boją się podejmowania ryzyka i  szukają ciekawych, nieoczywistych sposobów na rozwijanie swoich działalności.

Wśród nagrodzonych znalazł się Bank Pocztowy, który otrzymał nagrodę za prostotę produktów oraz program edukacji finansowej skierowanej do osób nieubankowionych , dzięki któremu bank zyskał dynamikę wzrostu. Bank Pocztowy znalazł się również w dziesiątce banków o największej liczbie otwartych rachunków ROR. Kod Sukcesu trafił też do firmy Link 4 za najlepsze polisy komunikacyjne oferowane w systemie direct oraz firmy Call Center Poland oferującej profesjonalne usługi wsparcia działów obsługi klienta, sprzedaży i marketingu oraz dostarczająca usługi Business Process Outsourcing w zakresie obsługi klienta i sprzedaży przez call center. Statuetki oderali także przedstawiciele: Jeronimo Martins Polska,  właściciela sklepów Biedronka - za konsekwencję w promowaniu jakości i oryginalności polskich produktów oraz owocną współpracę z ponad 500 polskimi producentami, fima Thales Polska za wkład w modernizację polskiej kolei i utrzymanie mocnej pozycji lidera polskiego rynku w zakresie automatyki kolejowej oraz Apteki Dbam o Zdrowie - za realizację udanych i ważnych społecznie projektów na rzecz pacjentów: programu opieki farmaceutycznej (POF) oraz programu dla seniorów 60+ oferującego tańsze leki dla osób starszych.

WPROST nagrodził Kodem sukcesu również Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej. To nagroda za promocję idei arbitrażu – prostego i szybkiego sposobu rozwiązywania sporów w środowiskach gospodarczych.Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej jest najbardziej uznanym stałym sądem polubownym w Polsce, cieszącym się wysoką renomą w środowisku międzynarodowym. 

Kod sukcesu odebrali również twórczyni sukcesu firmy Perfumeria Quality, Stanisława Missala, twórczyni sukcesu Programu III Polskiego Radia, Magdalena Jethon oraz twórca sukcesu firmy Marchewka, Stanisław Marchewka Stanisława Missala została nagrodzonaza  pomysł, klimat i oryginalność perfumerii skierowanej do nieprzeciętnych  klientów, a także za stworzenie w niej niepowtarzalnej atmosfery. Magdalena Jethon otrzymała nagrodęza umiejętne i efektywne zarządzanie radiową Trójką na trudnym i niesprzyjającym rynku mediów. Stanisław Marchewka został wyróżniony za upór i wytrwałość w utrzymaniu wysokich standardów, nieprzeciętnej jakości i staranności.

Ponadto wręczono wyróżnienia dla najciekawszych projektów CSR m.in. za program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych realizowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Relacja z wręczenia nagród ukaże siew tygodniku WPROST 4 marca.

*****

Tygodnik WPROST to jeden z wiodących ogólnopolskich tygodników społeczno-informacyjnych. Ukazuje się od 1982 r. Wydawcą tygodnika WPROST jest Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST. Jej większościowym udziałowcem jest Platforma Mediowa Point Group SA. Redaktorem naczelnym WPROST jest Sylwester Latkowski. Tygodnik WPROSTjest jednym z najczęściej cytowanych mediów i najczęściej cytowanym tygodnikiem w Polsce.

Przydatne linki:

WPROST na Youtube - http://tnij.org/wprost_tv

WPROST na Facebooku - http://tnij.org/wprost_fb

Czytaj WPROST na FB - http://tnij.org/wprost_na_fb

WPROST na Twitterze - http://tnij.org/wprosttweet

Popularne skróty Twittera - http://tagdef.com/tt

WPROST w Apple Store - http://tnij.org/wprost_w_itunes

WPROST w Google Play - http://tnij.org/wprost_w_googleplay

Nagrodzone firmy:

Bank Pocztowy - http://www.pocztowy.pl

Link 4 - https://www.link4.pl/

Call Center Poland - http://www.ccp.pl/

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej - http://www.sakig.pl/

Perfumeria Quality - http://www.perfumeriaquality.pl/

Trójka - http://www.polskieradio.pl/Trojka

Marchewka - http://www.marchewka.pl

 

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.