Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

01.04.2015

WPROST z rankingiem TOP30 najbardziej ekskluzywnych apartamentów i rezydencji w Polsce

Inne wersje: TXT pdf

 

15 mln zł za 728 metrów i drugie miejsce. Cenę najdroższego dopiero poznamy. W nowym WPROST – ranking TOP30 najbardziej ekskluzywnych apartamentów i rezydencji w Polsce 

To najbardziej ekskluzywny wieżowiec mieszkalny w Europie Środkowo-Wschodniej. 52-piętrowy drapacz chmur oferuje limitowaną liczbę apartamentów wraz z luksusowo urządzonymi częściami wspólnymi. Cena nieruchomości przy ul. Złotej 44 zostanie ogłoszona 15 kwietnia, ale już wiadomo, że będą najdroższe w Polsce. 400-metrowy apartament otwiera ranking TOP30 najbardziej ekskluzywnych rezydencji.

Zestawienie, które publikuje w tym tygodniu WPROST, przygotowali eksperci Wprost Nieruchomości. To projekt realizowany przez spółkę Oak Property we współpracy z tygodnikiem Wprost. Oak Property specjalizuje się w wyszukiwaniu nieruchomości inwestycyjnych oraz okazji z rynku luksusowych mieszkań i domów w prestiżowych lokalizacjach.

Na drugim miejscu rankingu najbardziej ekskluzywnych apartamentów znalazł się warszawski Biały Kamień. Lokal o powierzchni 728 metrów kwadratowych kosztuje 15 mln zł. Jego powierzchnia mieszkalna znajduje się na dwóch poziomach, a tarasy i ogrody przynależne do apartamentu znajdują się na każdym poziomie, jak również nad górnym piętrem. Podium zamyka apartament zlokalizowany na ul. Łowickiej na Mokotowie – 420 m2 za 11 mln zł. Zajmuje dwie ostatnie kondygnacje budynku. Na najwyższej kondygnacji, z której rozpościera się widok m.in. na Pałac Kultury, znajduje się prywatny basen.

Segment apartamentów luksusowych to nisza rynkowa o całkowicie odmiennej specyfice w  porównaniu z innymi częściami rynku mieszkaniowego. Zamożni Polacy poszukują w ten sposób alternatywnych sposobów lokowania kapitału.  Liczba transakcji rośnie, a oferta jest coraz bardziej wyszukana.

Zestawienie TOP30 tygodnika WPROST zamykają zakopiańskie Apartamenty Pod Giewontem - 35 luksusowych apartamentów w cenie 898 tys. zł za 56 m2 i apartament w Karpaczu – 500 tys. zł za 57 m2. Cały ranking – na łamach najnowszego wydania WPROST oraz do pobrania w serwisie nieruchomosci.wprost.pl

Więcej informacji:

WWW: http://nieruchomosci.wprost.pl/

FB: https://www.facebook.com/Wprost.Broker?fref=ts

Twitter: https://twitter.com/WprostNieruchom

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.