Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.03.2016

Orły Tygodnika Wprost 2016 - pierwsza edycja wyjątkowej nagrody

Inne wersje: TXT pdf

Już w najbliższy poniedziałek w Szczecinie zostaną wręczone Orły Tygodnika „Wprost”. To pierwsza edycja nagrody tygodnika „Wprost” dla przedsiębiorców, samorządowców oraz wybitnych osobowości – ambasadorów poszczególnych regionów, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu  i kraju.

Galę wręczenia nagród poprowadzi Jacek Pochłopień, zastępca redaktora naczelnego Tygodnika Wprost.

W poniedziałek wyróżnienia otrzymają samorządowcy, przedsiębiorcy i ludzie nauki z województwa zachodniopomorskiego. W kategorii przedsiębiorców laury trafią do firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat (2012-2014), a także największy średni procentowy wzrost zysku netto.    

Zestawienie zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika "Wprost" oraz firmę Bisnode.

Podczas poniedziałkowej uroczystości zostaną wręczone również nagrody specjalne za szczególne osiągnięcia.

Uroczystość w Szczecinie otwiera cykl gal organizowanych w stolicach poszczególnych regionów.

Orły Tygodnika „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca Wprost Michał Maciej Lisiecki (Szczecinianin) od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można wysoko nieść biało-czerwoną flagę, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego (więcej: http://goo.gl/KvKQmA)

Partnerami gali Orły Tygodnika „Wprost” są: Grupa Azoty, Energia dla Firm, Bisnode, Frome i  Hotel Dana. Patronami medialnymi wydarzenia zostały TVP Szczecin, Radio Szczecin i Kurier Szczeciński.

Wydawcą tygodnika „Wprost” jest AWR „Wprost”, spółka zależna giełdowej spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG). Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.