Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

11.04.2016

Orły Tygodnika „Wprost” 2016 na Pomorzu

Inne wersje: TXT pdf

18 kwietnia w Sheraton Hotel w Sopocie zostaną wręczone Orły Tygodnika „Wprost”. Wyróżnienia otrzymają samorządowcy, przedsiębiorcy i ludzie nauki z województwa pomorskiego. W kategorii przedsiębiorców laury trafią do firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat (2012-2014), a także największy średni procentowy wzrost zysku netto.   

To druga, po zachodniopomorskiej, odsłona pierwszej edycji nagrody tygodnika „Wprost” dla przedsiębiorców, samorządowców oraz wybitnych osobowości – ambasadorów poszczególnych regionów, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu i kraju.

Galę wręczenia nagród poprowadzi Jacek Pochłopień, zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”.

Zestawienie zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika „Wprost” oraz firmę Bisnode.

Pierwsze Orły Tygodnika „Wprost” zostały wręczone 21 marca w Szczecinie (więcej: http://orly.wprost.pl/relacja-z-gali-wreczenia-nagrod). Uroczystość w Szczecinie zainaugurowała cykl gal organizowanych w stolicach poszczególnych regionów.

Orły Tygodnika „Wprost” nawiązują do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w swojej codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można wysoko nieść biało-czerwoną flagę, być patriotą i działać na rzecz Polski. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego (więcej: http://goo.gl/KvKQmA).

Wydawcą tygodnika „Wprost” jest AWR „Wprost”, spółka zależna giełdowej spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG). Bieżące informacje ze spółki na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.