Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

24.05.2017

Dominacja prywatnych - „Wprost” z rankingiem Polskich Gepardów

Inne wersje: TXT pdf

W tegorocznym rankingu zaskakuje przede wszystkim dominacja prywatnych przedsiębiorstw. Zaledwie 8 na 50 spółek w zestawieniu jest kontrolowanych przez Skarb Państwa. W najnowszym wydaniu tygodnika „Wprost” – ranking Polskich Gepardów, najlepiej rozwijających się polskich firm.

Na czele znalazła się spółka CCC, obuwniczy gigant należący do Dariusza Miłka, który zanotował wzrost przychodów o 38 proc., do 3,2 mld zł i wskoczył do 50-tki zestawienia największych polskich firm.  Na drugim miejscu uplasowała się Grupa Ciech, a na trzecim – Grupa Kęty. Niewiele do podium zabrakło debiutującej w tym zestawieniu sieci marketów Dino.  

Czy dominacja prywatnych firm w zestawieniu najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw to odpowiedź na pytanie, kto lepiej zarządza biznesem? Próba odpowiedzi na to pytanie i kulisy sukcesu CCC - w aktualnym numerze tygodnika „Wprost”. W numerze także – pełna lista 50 najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.

Za tydzień – Polscy Ambasadorowie, czyli polskie firmy, które cieszą się uznaniem na świecie.

Partnerem strategicznym rankingu „Polskie Gepardy” jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Partnerami są PKN Orlen i Paged, a patronami medialnymi - Inwestorzy.tv i Business Gate.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.