Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.06.2017

LAKE HILL Resort & Spa z pozwoleniem na budowę. Luksusowe apartamenty od Wprost Nieruchomości w Karkonoszach

Inne wersje: TXT pdf

Hotel Lake Hill Resort&Spa uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę. Inwestycja, której wyłącznym agentem sprzedaży jest Wprost Nieruchomości, będzie składać się ze 173 apartamentów sprzedawanych i zarządzanych w systemie condo.

LAKE HILL Resort & Spa powstaje na działce o powierzchni 3 ha w miejscowości Sosnówka położonej bezpośrednio nad zalewem Sosnówka, z panoramicznym widokiem na szczyty Karkonoszy. Na zaplecze inwestycji składają się m.in. restauracje, sale konferencyjne, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, sale fitness oraz gabinety zabiegowe ze strefą relaksu.

Koszt całej inwestycji to prawie 50 mln zł.

Inwestorem Lake Hill Resort & SPA jest Artur Kozieja, deweloper i współwłaściciel hoteli działających na Dolnym Śląsku, a także założyciel firmy Europlan, która od 2004 roku zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Sprzedaż apartamentów prowadzi firma Wprost Nieruchomości.

Więcej informacji o LAKE HILL Resort & Spa znajduje się na stronie www.lakehill.pl oraz na Facebooku (https://www.facebook.com/lakehillresortspa/).

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.