Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.02.2018

Anna Pawłowska-Pojawa po 10 latach odchodzi z PMPG Polskie Media

Anna Pawłowska-Pojawa, PR Manager Grupy PMPG Polskie Media, po 10 latach współpracy, z końcem stycznia 2018 r. odeszła ze stanowiska.

 „Wkładu Anny Pawłowskiej-Pojawy w budowanie wizerunku naszej Grupy nie da się przecenić. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele ambitnych i nowatorskich projektów. Przed nami kolejne wyzwania związane z tworzeniem i rozwojem polskiej grupy medialnej opartej o rodzimy kapitał. Liczę na to, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję współpracować z Anną” – komentuje Michał Maciej Lisiecki, Prezes Zarządu PMPG Polskie Media.

Anna Pawłowska-Pojawa współorganizowała i odpowiadała za promocję największych i najważniejszych projektów, realizowanych przez media należące do Grupy. Były to m.in. nagroda Człowieka Roku tygodnika „Wprost”, Nagrody Kisiela, Innowatory „Wprost”, Strażnik Pamięci tygodnika „Do Rzeczy”. Koordynowała również udział mediów PMPG m.in. w Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój oraz współpracę z organizatorami innych znaczących wydarzeń. Ponadto odpowiadała za przygotowanie i konsekwentną realizację kompleksowej strategii medialnej oraz relacji inwestorskich PMPG Polskie Media.

„Dziękuję Michałowi Lisieckiemu za zaufanie i nieustające podnoszenie poprzeczki. Ta niemal dekada spędzona w PMPG to jedno z najciekawszych wyzwań zawodowych, jakie miałam okazję podjąć. Kierując się jednak celnym stwierdzeniem Stefana Kisielewskiego, że dążenie jest ważniejsze niż osiągnięcie, bo (…) osiągnięcie to stagnacja, zdecydowałam się na zmianę, która – jak liczę – przyniesie mi równie wiele satysfakcji i będzie równie ciekawym wyzwaniem” – mów Anna Pawłowska-Pojawa.

Grupa PMPG rozwija się bardzo dynamicznie. W pierwszych trzech kwartałach 2017 r. odnotowała 6 mln 597 tys. zł znormalizowanego wyniku EBITDA, co oznacza wzrost o blisko 26% r/r. Z kolei zysk netto, po wyłączeniu wydarzeń jednorazowych, wzrósł o 56% r/r do 6 mln 495 tys. zł.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.