Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

12.08.2018

„Do Rzeczy” (33) Wojciech Cejrowski " Władzy raz zdobytej nie oddali w roku 1989 i rządzą do dziś"

Inne wersje: txt

„Do Rzeczy” (33) Wojciech Cejrowski dla „Do Rzeczy”: Władzy raz zdobytej nie oddali w roku 1989 i rządzą do dziś

Polska opozycja to służby mówi Wojciech Cejrowski, komik, pisarz i przedsiębiorca mieszkający w Arizonie, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Andrzej Duda wciąż nie wie, kim chce być: prezydentem PiS czy szeroko pojętego obozu konserwatywnego; wiernym sojusznikiem Jarosława Kaczyńskiego czy równorzędnym partnerem; strażnikiem stabilności państwa czy rewolucjonistą. Czasu na decyzję ma coraz mniej  – zauważa Łukasz Warzecha w artykule „Na rozstajach”.

Sędziowie próbują wypowiedzieć posłuszeństwo władzy – przekonuje senator Jarosław Obremski z Klubu Parlamentarnego PiS w rozmowie z Marcinem Makowskim.

Cóż za miła niespodzianka: nakręcony przez Brytyjczyka film o polskich lotnikach jest dziełem stuprocentowo wpisującym się w polską narrację historyczną – pisze Piotr Gociek w tekście „Bitwa o Dywizjon 303”.

Polskie środowiska pro-choice naznaczone są kulturą polityczną uznawaną na świecie przez środowiska lewicowe za relikt katolicyzmu – tłumaczy Filip Memches w artykule „Aborcja i właściwy ciemnogród”.

Turcja działa w Europie poprzez tajne służby. Tak m.in. likwiduje dysydentów, a dzięki wielkim diasporom zyskuje też coraz większy wpływ na politykę w różnych krajach – pisze Witold Repetowicz w tekście „Turecki problem”.

Michał Kołodziejczak, prezes unii Warzywno-Ziemniaczanej, nazywany jest już nowym Lepperem zauważa Tomasz Cukiernik w artykule „Nowy Bojownik”.

Kiedyś jedno z najmodniejszych uzdrowisk londyńskiej socjety, dziś wspaniałe zabytki architektury gregoriańskiej i luksusowe termy z czasów rzymskich – pisze Joanna Bojańczyk w tekście „Wytworne Bath”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak o królu szpiegów. Gdyby w 1918 r. udało mu się zabić Lenina i Stalina…

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 13 sierpnia 2018.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Logowanie dla dziennikarzy

Przypomnij hasłoZarejestruj się

Kontakt dla mediów