Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

21.10.2018

„Do Rzeczy” (43) Co ukrywają obrońcy homoseksualistów

Inne wersje: txt

Homoseksualizm to jeden z najbardziej zmistyfikowanych problemów w przestrzeni publicznej. Progejowska propaganda jest tak silna, że wypiera z debaty publicznej wszystko, co mogłoby zaciemnić jednoznacznie różowy (lawendowy?) wizerunek homoseksualistów zauważa Tomasz P. Terlikowski w artykule „Homoterror”.

Homofobia to mit – mówi ks. prof. Paweł Bortkiewicz, specjalista w zakresie teologii moralnej, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

Podział Polski to dziedzictwo Tuskaprzekonuje Krzysztof Szczerski, szef gabinetu prezydenta, w rozmowie z Marcinem Makowskim. Współpracownik Donalda Tuska miał ustalać ze znanym przedsiębiorcą, jak środowisko byłego premiera może
z korzyścią dla siebie „ustawić się” na ewentualnych inwestycjach w RPA. Oni mieli zarobić, Polska stracić – zeznawał jeden z kelnerów
– pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Tusk, Kulczyk i Afryka”.

„Ślepnąc od świateł” dobrze oddaje ducha powieści Jakuba Żulczyka. To ekranizacja sugestywna, inteligentna, drażniąca, wciągająca jak bagno, które opisuje  – zauważa Piotr Gociek w tekście „Miasto grzechu”.

Polscy dyplomaci wystawili fałszywe paszporty Żydom o „Liście Ładosia” opowiada Jakubem Kumoch, ambasador Polski w Szwajcarii w rozmowie z Piotrem Zychowiczem.

Po fatalnym wyniku wyborczym CSU w Bawarii w Niemczech doszło do politycznego trzęsienia ziemi, które może zniszczyć rządzącą koalicję w Berlinie. Rządząca 13 lat kanclerz Angela Merkel walczy już tylko o przetrwanie – zauważa Jacek Przybylski w artykule „Upokorzona  Merkel”.

Beata Szydło w swej krytyce transformacji się zagalopowała. Trudno było nam po okresie komuny utracić niezależność gospodarczą, bo jej wtedy nie mieliśmy – przekonuje Stefan Sękowski w tekście „Jak nie utraciliśmy niezależności”

Na punkcie Krzysztofa Piątka oszaleli kibice w całej Europie. Czy mamy do czynienia z narodzinami kolejnej wielkiej gwiazdy pochodzącej z Polski? – zastanawia się Łukasz Majchrzyk w artykule Pistolet wypalił”.

 Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Semka żegna Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 22 października 2018.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów