Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

11.11.2018

„Do Rzeczy” (46) ks. Jacek Stryczek przerywa milczenie w „Do Rzeczy”

Inne wersje: txt

Onet zrobił ze mnie potwora.
Co się naprawdę wydarzyło w „Szlachetnej Paczce”. 
Nie wiem, czy się obronię mówi ks. Jacek Stryczek, twórca i były szef stowarzyszenia Wiosna w rozmowie z Marcinem Makowskim.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

PiS przed wyborem – rozmowa Kamili Baranowskiej z prof. Andrzejem Nowakiem.

Rok 1918 zmienił polityczną mapę Europy, lecz estetyczny przewrót dokonał się na długo przed tym, zanim Polska wstała z martwych zauważa Wiesław Chełminiak w artykule „Wszystkie barwy Niepodległej”.

Jeśli elita polityczna chciała jakoś przekonać obywateli o swojej niedojrzałości i niezdolności do porozumienia choćby na chwilę i czysto symbolicznie, to jej się to z pewnością udało – przekonuje Łukasz Warzecha w tekście „Na sto lat to za mało”.

Stworzenie tych map w czasie, gdy Polska była dla wielu pojęciem abstrakcyjnym, było – jak określił to amerykański ekspert – „najlepszym z dobrych uczynków, które zrobiono dla sprawy polskiej”– pisze Adam Zubek w artykule „Mapy niepodległości”.

 Republikanie tracą bezwzględną władzę w Waszyngtonie. Dzięki prezydentowi nie doszło jednak do „niebieskiego tsunami”. Partia Demokratyczna odbiła tylko Izbę Reprezentantów. Zwycięstwo w wyborach ogłosiły więc obie strony – zauważa Jacek Przybylski w tekście „Trump obronił senat”.

Niebawem rosyjska firma nawozowa może w znacznej mierze kontrolować rynek europejskiej żywności pisze Marek Budzisz w artykule „Nawóz i polityka”.

Czy promując grubsze sylwetki, nie jesteśmy przypadkiem oswajani z otyłością po to, by w końcu uznać, że jest ona czymś fajnym?zastanawia się Joanna Bojańczyk w tekście „Wielki problem z XL”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również relacja z gali Strażnika Pamięci 2018.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od wtorku, 13 listopada 2018.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów