Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

05.12.2018

III Konferencja Capital Market Forum już 10.12.2018.

Spółka inwestorzy.tv S.A. - w której PMPG Polskie Media S.A. jest branżowym inwestorem strategicznym - organizuje i zaprasza na III edycję konferencji "Capital Market Forum".

Capital Market Forum stawia sobie za cel integrację środowisk związanych z polskim rynkiem kapitałowym. W tegorocznej edycji udział wezmą polscy i zagraniczni inwestorzy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele sektora MŚP. Obecność potwierdzili również inwestorzy związani z rynkiem nieruchomości.  Podczas tegorocznej edycji Capital Market Forum poruszone zostaną obszary tematyczne dotyczące awansu Polski w FTSE Rusell, perspektyw dla rynku akcji i obligacji oraz branży nieruchomościowej finansującej się tymi instrumentami.  W trakcie konferencji zostanie przedstawiony raport dotyczący prowadzonych obecnie inwestycji w apartamenty i pokoje hotelowe na wynajem.

III edycja Capital Market Forum odbędzie się 10 grudnia w sali Imperium w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie!  Wydarzenie jest skierowane do inwestorów indywidualnych, inwestorów instytucjonalnych, akcjonariuszy spółek gamingowych, prasy i telewizji.

Zeszłoroczna, II edycja CAPITAL MARKET FORUM zgromadziła 25 prelegentów, 180 gości konferencji oraz prawie 50.000 widzów oglądających konferencję na żywo w Polsce i Wielkiej Brytanii. https://youtu.be/m96e6Jw-pus

Szczegóły i zapisy na: http://cmf.inwestorzy.tv

_____________

PMPG Polskie Media S.A.posiada w spółce Inwestorzy.tv S.A. 25%. Jest spółką holdingową działającą na rynku mediów tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca tygodnika „Wprost” oraz spółka Orle Pióro, wydawca tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”. Bieżące informacje o działalności Grupy Kapitałowej PMPG można znaleźć na stronie internetowej firmy (www.pmpg.pl), a także na jej profilach w serwisach społecznościowych Facebook (http://www.facebook.com/PMPG.SA) oraz Twitter (https://twitter.com/PMPG_PL).

Inwestorzy.tv to niezależna telewizja składająca się z trzech kanałów tematycznych: inwestorzy.tv, startupy.tv oraz najnowszy projekt spółki babaco.tv. W kwietniu 2018 roku spółka uruchomiła program Giełdowy ranek, czyli pierwsze pasmo na żywo, nadawane codziennie o godzinie 10:00 na www.inwestorzy.tvoraz www.inwestycje.pl. Nagrania programów odbywają się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie spółka we wrześniu 2016 roku uruchomiła Centrum Inwestora oraz posiada własne studio nagrań. Ekipa inwestorzy.tv jest obecna na wszystkich ważnych wydarzeniach branżowych w Polsce, konferencjach i kongresach ekonomicznych wielokrotnie obejmując nad nimi patronat medialny.  Inwestorzy.tv jest również organizatorem Gali Rekiny Biznesu, konferencji Capital Market Forum oraz ekskluzywnego eventu Magic Luxury Night. Spółka Inwestorzy.tv S.A. przejęła  w 2018 roku większościowy pakiet akcji (97,75%) notowanej na rynku NewConnect spółki Inwestycje.pl S.A.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.