Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

13.01.2019

"Do Rzeczy" (3) Wojciech Cejrowski dla "Do Rzeczy": Polsce należy się niepodległość.

Inne wersje: txt

Polsce należy się niepodległość mówi Wojciech Cejrowski, komik, pisarz i przedsiębiorca mieszkający w Arizonie; człowiek, którego wszyscy wywalają w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

 „Nie polexit, lecz przebudowa Unii” – to myśl przewodnia, wokół której PiS chce budować kampanię do europarlamentu. Jak do tego hasła ma się spotkanie z wicepremierem Włoch Matteo Salvinim i co z niego wynika? – zastanawia się Kamila Baranowska w artykule „Europejskie puzzle”.

Trzeci sezon serialu HBO „Detektyw” to aktorski popis Mahershali Alego i powrót do formuły opowieści, która zapewniła sukces pierwszej serii zauważa Piotr Gociek w tekście „Życie, śmierć i pełnia księżyca”.

SB od środka – o patologiach w służbach PRL opowiada dr Daniel Wicenty, socjolog, pracownik IPN, w rozmowie
z Janem Hlebowiczem.

Soros nie odsunie Orbána od władzy przekonuje dr hab. Maciej Szymanowski, dyrektor Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Czy zapamiętując się w trosce o klimat, nie zapomnieliśmy zatroszczyć się o ludzi? zastanawia się Tomasz
Wróblewski w artykule „Klimatyczna hipokryzja”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak o najnowszych książkach Pawła Lisickiego oraz Cezary Gmyz o arabskich gangach, które rządzą Berlinem.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 14 stycznia 2019

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów