Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

10.02.2019

„Do Rzeczy” (7) Totalna opozycja kontra katolicy. Kościół skazany na PiS?

Inne wersje: txt

Najbliższe kampanie wyborcze będą dla niektórych środowisk licytacją na antyklerykalizm. Czy Kościół odważnie stanie w obronie swych praw, które może stracić, gdy do władzy dojdzie lewica? pyta Piotr Semka w artykule „Między młotem polityki a kowadłem laicyzacji”.

 Na łamach „Do Rzeczy” również:

Zamiast powiewu świeżości dostaliśmy od Biedronia ulepszoną wersję Ruchu Palikota. Oznacza to bratobójczą walkę po lewej stronie polityki – zauważa Łukasz Warzecha w tekście „Wiosna celebryty”.

Mickiewicz łączył Polaków. Czy jednak pogodzi nas z Litwinami? –  zastanawia się Wiesław Chełminiak w artykule „Adam wrócił do domu”.

Musi być na bogato mówi Dorota „Doda” Rabczewska, piosenkarka, w rozmowie z Grzegorzem Brzozowiczem.

Niewykwalifikowani imigranci nie uratują Niemców przed pułapką demograficzną. Za to pogłębią problemy socjalnego państwa przekonuje Tomasz Gabiś w tekście „Niemcy znikną”.

Przedszkole, boisko, przydomowe ogródki, a za płotem – schron do przechowywania głowic atomowych. Badania archeologiczne odsłaniają tajemnice akcji „Wisła”, w ramach której w Polsce powstały sowieckie bazy dla broni masowego rażenia pisze Radosław Wojtas w artykule „Strażnicy uranu”.

Czy nowa ustawa pozwoli na dokonanie aborcji nawet wtedy, gdy dziecko już się rodzi? – Tak – odpowiada spokojnie demokratka z Wirginii. Ta ustawa jeszcze nie obowiązuje, ale przyjęcie równie szokującego prawa świętowały niedawno socjalistki w Nowym Jorku zauważa Jacek Przybylski w tekście „»Postępowe«dzieciobójstwo”.

Wychodzimy poza świat finansów – mówi Zbigniew Jagiełło, prezes zarząd PKO BP, w rozmowie z Piotrem Gabryelem i Łukaszem Zboralskim.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również pożegnanie Jana Olszewskiego autorstwa Piotra Semki oraz pikantny artykuł Waldemara Łysiaka na dzień zakochanych.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 11 lutego 2019.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów