Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

10.02.2019

Wprost (7) Recepta na miłość. Jak rozmawiać o uczuciach.

Inne wersje: txt

Temat z okładki. Tylko u nas. Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil na walentynki.

Kraj

Kogo się boi Grzegorz Schetyna. Lider Platformy Obywatelskiej nie ma ostatnio dobrej passy. W sondażach jego partii drepcze po piętach Wiosna Roberta Biedronia, a opozycja krzywi się na wspólny start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na dodatek wszędzie wścibia nos Donald Tusk.

Misiewicze rodzą się same.Własny obóz polityczny nakazuje Andrzejowi Dudzie wystarczającego szacunku – mówi Zofia Romaszewskalegendarna działaczka KOR, doradczyni Prezydenta RP.

Jak hartowały się media i powstawały spółki. Brał, kto chciał i co chciał w ten sposób media opisywały proces likwidacji przedsiębiorstwa RSW „Prasa-Książka-Ruch”, największego koncernu wydawniczego w naszej części Europy.

Społeczeństwo

Mowa miłości nie tylko na walentynki. W jaki sposób różnica zdań przeradza się w kłótnię małżeńską i jak z niej wybrnąć – pokazują na własnym przykładzie psycholog Lucyna Kirwil i językoznawca Jerzy Bralczyk, małżonkowie w wieloletnim stażem.

Pluskwy są wszędzie. Polacy pokochali urządzenia szpiegowskie i nie wahają się ich używać, nierzadko ryzykując konflikt z prawem.

Społeczeństwo

Spójrz w oczy rolnikowi. Można się obawiać, że podkopywany od lat mit o doskonałej jakości polskiej żywności runął ostatecznie. Przed spragnionymi zdrowego jedzenia są teraz dwie drogi: naprawdę duże pieniądze albo zaprzyjaźniony uczciwy rolnik.

Chory mięsny biznes. Nie ma najmniejszego problemu, żeby sprzedać tzw. leżaki. Mimo afery skupujący mięso nienadające się do skupu działają w najlepsze. Prowokacja „Wprost”to potwierdza.

Biznes

Łzy po Iranie. Miał być rajem dla przedsiębiorców. Dziś zgotowano im tam piekło. Kontrakty polskich firm w Iranie przejmują Chińczycy i Niemcy.

Hous of Netflix. Czy Netflix, który zrewolucjonizował sposób, w jaki oglądamy filmy i właśnie idzie po Oscary, okaże się dla telewizji tym, czym komórka dla pagera – zabójcą?

Przyszłość Orlenu w pięciu lekcjach. Największa polska firma kojarzy się wam z tankowaniem i hot dogami? Ostatnie miesiące w Orlenie to czas strategicznych decyzji i inwestycji. Od ich powodzenia będzie zależeć pozycja firmy w Europie i na świecie.

 

Najnowsze wydanie tygodnika „Wprost” w poniedziałek 11 lutego trafi do kiosków i salonów prasowych na terenie całej Polski, a już w niedzielę od godziny 20:00 będzie dostępne w formie e-wydania.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów