Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.03.2019

Oświadczenie Rady Nadzorczej w sprawie sytuacji spółki PMPG Polskie Media S.A.

Inne wersje: txta.pdf

W imieniu Rady Nadzorczej spółki PMPG Polskie Media S.A. (dalej jako Spółka) oraz samej Spółki, w nawiązaniu do wydarzeń, do których doszło w ostatnich dniach, pragniemy oświadczyć co następuje.

Przede wszystkim chcielibyśmy poinformować, że informacje o przedstawieniu Michałowi M. Lisieckiemu zarzutów oraz o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu zostały odebrane przez Spółkę oraz Członków Rady Nadzorczej z dużym zaskoczeniem. Według dostępnych w mediach informacji z prokuratury jakimi dysponujemy, przedstawione zarzuty nie mają powiązania z jakimkolwiek obszarem działalności Spółki. Mamy nadzieję, że sytuacja Michała M. Lisieckiego zostanie jak najszybciej wyjaśniona z pozytywnym dla niego skutkiem. Doceniamy jego wkład i wieloletnie zaangażowanie w funkcjonowanie Spółki, a także jego działalność publiczną.

Pragniemy z całą mocą podkreślić, że mimo przykrych wydarzeń ostatnich dni, Spółka i wszystkie jej organy pracują absolutnie normalnie i wykonują na bieżąco wszystkie zadania wynikające z programu działania Spółki. Żaden z obszarów działania Spółki nie jest w żaden sposób zagrożony. Nie występuje jakakolwiek przerwa w bieżącym prowadzeniu spraw Spółki. Pracownicy i współpracownicy Spółki posiadają wszelkie stosowne upoważnienia do działania w jej imieniu we wszystkich aspektach. Ze swojej strony Rada Nadzorcza już  podjęła i będzie w dalszym ciągu podejmować niezbędne czynności dla zapewnienia organom Spółki, w szczególności jej Zarządowi możliwości nieprzerwanej pracy.

Chcielibyśmy również dodać, że sytuacja Spółki jest stabilna i nie ma zagrożenia dla jej bieżącej działalności.

 

                                                                                                                                               

                                                                                                                                                Rada Nadzorcza

                                                                                                                                                PMPG Polskie Media S.A.

  [Tomasz Biełanowicz]

  [Jarosław Pachowski]

  [Andrzej Chmiel]

  [Mariusz Pawlak]

  [Michał Krzyżanowski]

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów