Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

22.04.2019

„Do Rzeczy” (17-18) Ziemkiewicz stawia diagnozę: choroba wściekłych profesorów

Inne wersje: txt

Po okresie, gdy twarzami „totalnej opozycji” byli głównie starzejący się aktorzy, weszliśmy w czasy, gdy rolę tę przyjęli ludzie z tytułami naukowymi zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Choroba wściekłych profesorów”.

Lewackie brednie to nie nauka – mówi prof. Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Na łamach powiększonego do 108 stron numeru „Do Rzeczy” również:

Do eurowyborów pozostaje miesiąc. W warunkach kampanii to wieczność. Na razie jednak PiS-owi los sprzyja
zauważa Piotr Semka w artykule „Pięć uśmiechów losu dla PiS”.

Nowa wersja „Narodzin gwiazdy” to dwa zaskakująco dobre debiuty. Aktorski – piosenkarki znanej jako Lady Gaga. Reżyserski – aktora Bradleya Coopera – stwierdza Piotr Gociek w tekście „Zawsze jest jakaś gwiazda”.

Kult flagi, zjazdy legionistów i zawody sportowe – tymi atrakcjami republika Masaryka budowała swój prestiż - opowiada Piotr Semka w artykule „Jak sczechosłowakizowano Koszyce?”.

Wiadomo, że katedra Notre Dame w Paryżu zostanie odbudowana. Tylko czy wiemy, po co ma się na nowo podnieść we Francji? zastanawia się Grzegorz Kucharczyk w tekście „Dla Naszej Pani”.

Polska jest coraz mocniejsza na lotniczej mapie Europy. Już w tym roku nasze lotniska mogą obsłużyć ponad 50 mln osób. W siłę rośnie też PLL LOT, którego szybki wzrost jest kluczowy dla realizacji marzeń o wielkim hubie pod Warszawą – zauważa Jacek Przybylski w artykule „Rekordy na polskim niebie”.

Iga Świątek ma wszystko to, co powinna mieć tenisistka światowej klasy. Ma też czas, by ten potencjał wykorzystać – pisze Łukasz Zboralski w tekście „Dziewczyna z Raszyna”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Waldemar Łysiak składa hołd Leonardowi da Vinci – w 500. rocznicę jego śmierci, a Korwin-Mikke w ostrym wywiadzie mówi: Broniarz powinien siedzieć!

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od wtorku, 23 kwietnia 2019

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów