Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

16.06.2019

„Do Rzeczy”(25) Homoterror – Nie damy się złamać – Rafał A. Ziemkiewicz odpiera atak tęczowej propagandy

Inne wersje: txt

Ideologia LGBT jest równie obłędna, równie chora i potencjalnie równie zbrodnicza jak bolszewizm i nazizm pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Importowana rewolucja”.

Stan Georgia postawił na branżę filmową i dziś nazywany jest Hollywoodem Południa. Tyle że teraz to producenci tacy jak Netflix zaczynają mieć tam więcej do powiedzenia niż deputowani stanowego parlamentu – zauważa Agnieszka Niewińska w tekście „Nie ma aborcji? Nie ma seriali!”.

Żyjemy w czasach, w których o postępie medycyny coraz częściej świadczyć mają nie wyniki badań naukowców,
ale stanowiska ogłaszane przez międzynarodowe organizacje –
przekonuje Błażej Kmieciak w artykule „Normalnie  trans?”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Czy władze Gdańska chorują na proniemieckość? Tak formułowane podejrzenia i dyskusja o Gdańsku wywołują ogromne emocje. Tym bardziej że spór podsycany jest politycznym konfliktem – pisze Piotr Semka w tekście „Co
z tym Gdańskiem?”.

„Cari Mora” to już nie psychologiczny thriller, ale klasyczny kryminał, choć z potworem w tle.Thomas Harris w wersji light zauważa Piotr Gociek w artykule „Pewnego razu w Miami”.

Duchowa i intelektualna kondycja naszej zachodniej cywilizacji była (i pozostaje) odzwierciedleniem kondycji,
w której znajdował (znajduje) się Kościół. Ta ostatnia zaś była i jest uwarunkowana skalą żywotności kultu Eucharystii –  
pisze Grzegorz Kucharczyk w tekście „Eucharystia, czyli cywilizacja”.

Ostatni dowódca AK gen. Leopold Okulicki był sowieckim prowokatorem. Taka informacja znalazła się w dziennikach Iwana Sierowa zauważa Piotr Zychowicz w artykule „Tajemnica Okulickiego”.

Walczy z samolotami, sprzeciwia się jedzeniu mięsa i nie chodzi do szkoły, by ratować świat przed ociepleniem.
16-letnia Szwedka nieoczekiwanie stała się bożyszczem „postępowego” świata
– 
pisze Piotr Włoczyk w tekście „Klimatyczna prorokini lewicy”.

Świetnie, że mamy rekordowo niskie bezrobocie. Szkoda tylko, że jednocześnie mamy niską aktywność zawodową – zauważa Stefan Sękowski w artykule „Koniec klątwy bezrobocia”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Jarosław Jakimowiczzdradza w wywiadzie, jak go hejtowano, gdy stanął w obronie Zofii Klepackiej.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 17 czerwca 2019

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów