Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.01.2020

„Do Rzeczy” (2) Dyktat Brukseli Komisja Europejska i TSUE próbują ograniczyć suwerenność Polski

Sąd Najwyższy przekroczył granicę określającą, czy Polska może uważać się za kraj suwerenny, czy powróci do statusu, który miała PRL – obcego protektoratu pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Pod but Brukseli – marsz!”.

Nadchodzi nowy despotyzm – ostrzega prof. Ryszard Legutko, europoseł PiS, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Putin mija się z prawdą mówi dr Krzysztof Rak, historyk, autor książki „Polska – niespełniony sojusznik Hitlera”, w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim.

Pierwszy sezon serialu Netflixa według prozy Andrzeja Sapkowskiego nie jest wolny od wad. Jednak ma przed sobą świetlaną przyszłość prognozuje Piotr Gociek w artykule „Wiedźmin wraca do domu”.

Atak w Parlamencie Europejskim na „Stop pedofilii” uderza w podstawy życia społecznego. Jest też jednak atakiem na suwerenność Rzeczypospolitej – zauważa Marek Jurek w tekście „Poza dobrem i złem”.

Był jednym z dwóch przedstawicieli książęcego rodu, którzy w czasie wojny zadeklarowali przynależność do narodu niemieckiego. Jak do tego doszło? tłumaczy Tomasz Lenczewski w artykule „Szalony książę”.

Powinniśmy walczyć mówi Jean-Frédérik Poisson, przewodniczący francuskiej Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej (PCD), autor książki „Jak islam podbija Zachód”, w rozmowie z Olivierem Baultem.

Przebywający w areszcie domowym były szef Nissana i Renault Carlos Ghosn wymknął się z luksusowego apartamentu i prywatnym odrzutowcem przedostał do rodzinnego Libanu. Ściga go tam Interpol. Prokuraturę na karku mają również byli szefowie koncernu Volkswagen – pisze Jacek Przybylski w artykule „Ucieczka prezesa”.

 Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Łukasz Zboralski o wielkiej aferze na szczytach tenisa.

 

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od wtorku, 7 stycznia 2020

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.