Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

26.01.2020

„Do Rzeczy” (5) Kto jest mózgiem operacji przeciw Polsce Sylwetka Wiaczesława Mosze Kantora – organizatora konferencji w Yad Vashem w Izraelu

Żydowski biznesmen z Rosji chciał kiedyś przejąć polskie zakłady azotowe. To on stoi za organizacją Światowego Forum Holokaustu w Jerozolimie, na którym nie chciano dać głosu prezydentowi Polski pisze Jakub Wozinski w artykule „Oligarcha na straży tolerancji”

Na łamach „Do Rzeczy” również:

PiS wychodzi z marazmu i zaczyna odzyskiwać inicjatywę. Kampania prezydencka będzie odbywać się w cieniu sporów o sądy w kraju i w Brukseli. Partia Jarosława Kaczyńskiego przyjmuje to z pełną świadomością zauważa Piotr Semka w tekście „Kampania na twardo”.

 „Małe kobietki” Grety Gerwig to zwiewna i piękna adaptacja powieści Louisy May Alcott. A zarazem hołd oddany autorce i jej poglądom. Feminizm może być mądry – pisze Piotr Gociek w artykule „U progu życia”.

Rządy PiS nigdy nie przeciwstawiły się frontalnie idei polityki klimatycznej. Będzie to nas wszystkich drogo kosztować – ostrzega Łukasz Warzecha w tekście „Europejski Zielony Ład”.

Bogusław Włosik miał 20 lat, Grzegorz Przemyk – 19, Emil Barchański – 17, Marcin Antonowicz – 19, a Jan Stawisiński – 21 lat. Wszyscy byli młodzi, mieli marzenia, chcieli żyć, ale władza w latach 80. XX w. im to życie zabrałatłumaczy Sebastian Ligarski w tekście „Janek”. 

Impeachment Trumpa może mieć o wiele większe konsekwencje dla świata niż impeachment Clintona zauważa Jacek Przybylski w artykule „Impeachment osłabia Amerykę”.

Klienci cieszą się z repolonizacji Banku Pekao SA mówi Marek Lusztyn, prezes Banku Pekao SA, w rozmowie z Piotrem Gabryelem i Jackiem Przybylskim.

Dawid Kubacki przejął w tym roku zimę. Wygrał turniej czterech skoczni i został jednym z narciarskich trzech królów, obok Adama i Kamila – pisze Łukasz Majchrzyk w tekście „Dawid wytrwały”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Rafał A. Ziemkiewicz o Konfederacji: ostatni bój Korwin-Mikkego.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 27 stycznia 2020

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.