Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

02.02.2020

„Do Rzeczy” (6) Wojciech Cejrowski w rozmowie z „Do Rzeczy”: Dobry kaganiec dla sędziów. Kaganiec i kajdany powinny mieć nałożone wszystkie władze: ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza także

Jesteśmy szachownicą dla UE i dla Rosji mówi Wojciech Cejrowski w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Prawniczy establishment i wspierająca go część opozycji wiedzą, że z demokracją przegrają, ale chcą dotrwać do chwili, gdy naciski UE złamią Polaków, i odebrać wtedy swą nagrodę – pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „»Samoobrona« w togach”.

„Outsider” to ekscytująca ekranizacja przeciętnej powieści mistrza horroru. Stephen King już się nie uczy nowych sztuczek. Filmowcy – owszem zauważa Piotr Gociek w tekście „Kwestia sumienia”.

 Gdyby Amerykanie opuścili Europę, Polska powinna pozyskać broń atomową mówi prof. John Mearsheimer, amerykański politolog, znawca geopolityki, w rozmowie z Piotrem Zychowiczem.

 Było wiele projektów łuków triumfalnych, które miały stanąć w Warszawie. Warto sięgnąć po jeden z nich, autorstwa Stanisława Noakowskiego, lub rozpisać konkurs na łuk nad Alejami Jerozolimskimi – przekonuje Jerzy Miziołek w tekście „Czas na łuk triumfalny”.

Najbardziej proizraelski prezydent w historii USA przedstawił „umowę stulecia”, mającą przynieść pokój na Bliskim Wschodzie. „Historyczny” i „realistyczny” plan Trumpa chwali premier Izraela. Palestyńczycy mówią o farsie, hańbie i zdradziezauważa Jacek Przybylski w artykule „Trump na beczce prochu”.

Kupiliśmy Condora, bo to atrakcyjny biznes – mówi Rafał Milczarski, prezes Polskiej Grupy Lotniczej oraz PLL LOT, w rozmowie z Marcinem Makowskim.

Kobe Bryant był jednym z koszykarzy wszech czasów. Chciał dominować, ale przede wszystkim zachwycał, porywał, inspirowałpisze Łukasz Majchrzyk w tekście „Bogowie nie umierają”. 

Na łamach nowego „Do Rzeczy” wyjaśniamy również, czy trzeba się bać chińskiej epidemii.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 3 lutego 2020

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.