Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

23.02.2020

„Do Rzeczy” (9) Co jest dziś zdradą? Po atakach na Polskę w Parlamencie Europejskim – analizy Marka Jurka i Rafała A. Ziemkiewicza

Jeśli pojęcie „zdrada narodowa” w ogóle ma cokolwiek znaczyć, to „opozycja totalna” budując wyborczy program na postulacie uznania „nadrzędności prawa europejskiego nad krajowym”, tej właśnie zbrodni się dopuszcza pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Zdrada”.

Trzeba prowadzić politykę suwerenności – mówi Marek Jurek, były marszałek Sejmu, były europoseł w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Konflikt koordynatora służb specjalnych z szefem CBA i zmiana na stanowisku szefa tej służby. Wejście CBA do Najwyższej Izby Kontroli. Czy w ubiegłym tygodniu rozpoczęła się walka na szczytach władzy? I tak, i nie – pisze Wojciech Wybranowski w artykule „Kulisy starcia”.

Amerykański „Narcos: Mexico” i włoski „Zero Zero Zero” to dwa oblicza tej samej niekończącej się opowieści o wojnie z narkobiznesem zauważa Piotr Gociek w tekście „Świat jest narkotykiem”.

 Klimatyzm w swoich różnych postaciach jest po prostu zagrożeniem dla naszej zachodniej cywilizacji – przekonuje Łukasz Warzecha w artykule „Wykańczanie strachem”.

Bezwzględność komunistów zmusiła słowacki Kościół do zejścia do podziemia. Pomoc przyszła z Polski – od duchownych i świeckich – pisze Mirosław Szumiło w tekście „Boży przemytnicy”.

Szkoci nie mogą być już jednocześnie w Unii Europejskiej i unii brytyjskiej. Czy wybiorą niepodległość? zastanawia się Teresa Stylińska w tekście „Szkocja rozdarta”.

Wybuch epidemii chińskiego koronawirusa zmusił wielu azjatyckich menedżerów do największego na świecie eksperymentu związanego z pracą zdalną. W niektórych branżach nieoczekiwany test przyniósł tak dobre rezultaty, że firmy chcą stale wykorzystywać zdalny tryb pracy – zauważa Jacek Przybylski w artykule „Koronawirus włączył tryb zdalny”. 

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Agnieszka Niewińska i Jacek Przybylski piszą o otwarciu największego w Europie zadaszonego parku wodnego, a także innych polskich aquaparkach.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 24 lutego 2020

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.