Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

01.03.2020

„Do Rzeczy” (10) Śledztwo „Do Rzeczy”: Kulisy ataku na Zbigniewa Ziobrę

Gangster, którego fałszywe materiały i zeznania sprzed lat posłużyły do ataku na ministra sprawiedliwości i jego żonę, wiele razy został przez śledczych złapany na kłamstwie i obciążaniu niewinnych osób pisze Łukasz Zboralski w artykule „Uderzenie «Brodą»”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

To Platforma ma problem z Kosiniakiem-Kamyszem – mówi Adam Bielan, europoseł PiS, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

Tajemniczy wirus z Wuhan jest w mediach tematem numer jeden. W sieci kwitnie handel maseczkami, które rzekomo mają nas przed nim uchronić. Tymczasem śmiertelne żniwo zbiera u nas grypa. I to bez rozgłosu zauważa Agnieszka Niewińska w tekście „Zarażeni paniką”.

PiS nie rządzi dziś samodzielnie – przekonuje prof. Antoni Dudek, politolog i historyk, w rozmowie z Kamilem Baranowskim.

78-letni Bernie Sanders, syn imigranta z Polski, po zdecydowanej wygranej w prawyborach w Nevadzie umocnił się na pozycji lidera w walce o nominację Partii Demokratycznej. Sami demokraci boją się jednak, że jest on zbyt lewicowy, aby wygrać listopadowe starcie o Biały Dom zauważa Jacek Przybylski w artykule „«Bolszewik» podbije Amerykę?”.

 Przygotowywana przez Komisję Europejską nowa strategia ograniczania emisji metanu może potencjalnie zagrozić dostawom amerykańskiego LNG do Europy. Pod pretekstem troski o środowisko naturalne tworzone są warunki sprzyjające importowi gazu z Rosji – pisze Jakub Wozinski w tekście „Bruksela przeciwko amerykańskiemu LNG”.

Kaszmir wciąż jest modny. Jednak masowa produkcja odbywa się kosztem zwierząt i środowiska – zauważa Joanna Bojańczyk w artykule „Niemiła historia sweterka”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Piotr Gociek o filmie „Cóż za piękny dzień”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 2 marca 2020

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.