Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.05.2020

Ewa Budzynowska Dyrektorem Sprzedaży i Rozwoju Oferty Digital w PMPG Polskie Media S.A.

Inne wersje: TXT pdf

Od 13 maja do zespołu PMPG Polskie Media dołączyła Ewa Budzynowska. Na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Oferty Digital będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii sprzedaży produktów cyfrowych, dywersyfikację źródeł przychodów, poszerzanie bazy klientów i optymalizację oferty handlowej.

Ewa Budzynowska wnosi do PMPG 20-letnie doświadczenie zdobyte w pracy dla różnych firm rynku mediowego. Ostatnio była szefem sprzedaży bezpośredniej Grupy Gazeta.pl. Odpowiadała tam za strategię i analitykę sprzedaży oraz rozwój biznesu i relacje z kluczowymi Klientami. Wcześniej pełniła funkcje kierownicze w biurze reklamy Bauer Media Group oraz zajmowała się między innymi partnerstwami oraz projektami specjalnymi w zespole Klientów korporacyjnych.

„Cieszę się, że mogłam dołączyć do grupy PMPG.  Wydawnictwo przechodzi gruntowne zmiany dostosowując się do nowej, cyfrowej rzeczywistości.  Lubię takie wyzwania. Lubię być uczestnikiem twórczego procesu i mieć wpływ na bieg zdarzeń. Jestem przekonana, że dzięki zdobytemu doświadczeniu będę mogła pomóc firmie w odniesieniu sukcesu.” – skomentowała Ewa Budzynowska.

Według raportu Gemius/PBI, PMPG Polskie Media S.A., wydawca serwisów wprost.pl i dorzeczy.pl, osiągnęła w marcu tego roku 10,5 mln użytkowników (RU) i 125 mln odsłon, co oznacza rekordowe 190% wzrostu w stosunku do marca 2019. Tym samym znalazła się w gronie TOP 20 Grup Internetowych w Polsce, zajmując 19. miejsce w rankingu ruchu ogółem i 14. jeśli chodzi o ruch na urządzeniach mobilnych.

 

#CyfrowyŚwiatWprost:

wprost.pl | biznes.wprost.pl  zdrowie.wprost.pl | wprost.pl/prime-time | wprost.pl/tygodnik

Facebook | Zdrowie i Medycyna | Biznes

Twitter | Instagram | YouTube

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.