Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

28.06.2020

„Do Rzeczy” nr 27: Lato z Wojciechem Cejrowskim w „Do Rzeczy” Boso przez świat: co tydzień zapiski z podróży do najdalszych zakątków globu.

– Antykomunista, publicysta, gawędziarz, satyryk, przedsiębiorca, niepoprawny politycznie katolik i znany podróżnik, który podbił serca milionów widzów i sprzedał ponad milion książek pisze o Wojciechu Cejrowskim Jacek Przybylski w artykule „Z Bosym przez wakacje”.

– Kanał Panamski. Kiedy Stany Zjednoczone za czasów prezydenta J. Cartera podpisywały traktat o przekazaniu kanału pod zarząd Panamy, cały naród tego niewielkiego kraju wiwatował  – pisze Wojciech Cejrowski w tekście „Chińczycy trzymają się mocno”, pierwszym odcinku wakacyjnego cyklu „Do Rzeczy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również: 

– Polska jest państwem frontowym – mówi Witold Waszczykowski, europoseł PiS, były minister spraw zagranicznych w rozmowie z Marcinem Makowskim.

– „Droga powrotna” to nie tylko dobry film. To także próba oczyszczenia i odkupienia dokonana przez pogrążonego w depresji i alkoholizmie Bena Affleckazauważa Piotr Gociek w artykule „Powrót Bena”.

„Cham niezbuntowany” to trzy różne książki w jednej. Ziemkiewicz ma celne obserwacje, chociaż z częścią wniosków trudno się zgodzić – przekonuje Piotr Semka w tekście „Ziemkiewicz trafny i nietrafny”.

– Projekt nowelizacji ustawy o IPN zapobiegnie przedawnieniu zbrodni komunistycznych, takich jak prześladowanie ks. Franciszka Blachnickiegopisze gen. Andrzej Kowalski w artykule „Rzucił Kremlowi rękawicę w twarz”.

Izrael szykuje się do wcielenia w życie „planu pokojowego” zięcia amerykańskiego prezydenta poprzez aneksję znacznej części terytorium Palestyny ostrzega Witold Repetowicz w tekście „Aneksja Palestyny?”.

– Portal Allegro jest swojego rodzaju fenomenem, gdyż działając jedynie na polskim rynku, w światowych rankingach liderów e-handlu mierzy się z globalnymi markami. Polacy są wierni popularnej marce, choć ich związek z nią bywa niekiedy burzliwy zauważa Jakub Wozinski w artykule „Bitwa o e-handel”.

Na łamach również Łukasz Warzecha o awanturze w Centrum Badań nad Zagładą Żydów.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 29 czerwca 2020

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.