Strona główna»Biuro Prasowe»Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.09.2020

Szukamy skutecznego redaktora naczelnego WPROST

Inne wersje: txt

W związku z rozwojem cyfrowym marki "Wprost" PMPG Polskie Media S.A., właściciel spółki AWR Wprost sp. z o.o., wydawcy serwisu wprost.pl, poszukuje Redaktora Naczelnego Wprost.

Zatrudnimy z „krwi i kości” dziennikarza internetowego, który podejmie wyzwanie poprowadzenia w świecie cyfrowym tytułu z 40-letnią historią. 

Jeśli czujesz stagnację i poszukujesz nowych wyzwań, wiesz jak budować i prowadzić zespół, umiesz stawiać i osiągać ambitne cele postaw na Wprost.

Nasza historia nie jest prosta.  Mamy za sobą kilka ostrych zakrętów.  Wszystkie wynikały z wiary w dziennikarską misję i chęci ochrony interesu publicznego.  Nie boimy się ryzyka: niedawno zrezygnowaliśmy z wydania papierowego i postawiliśmy na cyfrowy świat.  Tam widzimy przyszłość dobrego dziennikarstwa.

Dołącz do nas i twórz z nami nowy rozdział Wprost. Tylko prawda jest ciekawa.  Piszemy o niej w p r o s t.

[informację jak aplikować znajdziesz w załączonym ogłoszeniu]

„Wprost” od lat należy do najbardziej opiniotwórczych mediów. Wśród tygodników i dwutygodników plasuje się zawsze w pierwszej trójce. Podtrzymuje ten wysoki poziom również w swoim wcieleniu internetowym: wg. raportu Instytutu Monitorowania Mediów w lipcu br. zajął 3. miejsce w tej kategorii.

Wprost.pl z 5,7 mln użytkowników (RU) (średnia miesięczna w 2020 r.), jest zdecydowanym liderem w kategorii serwisów związanych z tygodnikami opinii, mając w niej 30% całkowitego udziału. (za Gemius/PBI, styczeń-lipiec 2020 r.). 

#CyfrowyŚwiatWprost:

wprost.pl | premium.wprost.plwprost.pl/tygodnik

biznes.wprost.pl |  zdrowie.wprost.pl | wprost.pl/primetime 

Facebook | Zdrowie i Medycyna | Biznes

Twitter | Instagram | YouTube

 

Wcześniejsze komunikaty:

Redakacja WPROST rośnie w siłę.

https://media.pmpg.pl/pr/562539/redakcja-wprost-rosnie-w-sile

Jesteśmy w TOP20 polskiego internetu! Awans grupy PMPG Polskie Media S.A.

https://www.wprost.pl/komunikaty-pmpg/10315555/jestesmy-w-top20-polskiego-internetu-awans-grupy-pmpg-polskie-media-sa.html

Prasa, jaką znamy, odchodzi w przeszłość – blog wydawcy – Michała M. Lisieckiego:

https://www.wprost.pl/tygodnik/10310429/prasa-jaka-znamy-odchodzi-w-przeszlosc.html

Ostatnie, drukowane wydanie tygodnika "Wprost". Wydawca ogłasza #CyfrowyŚwiatWprost: 

https://media.pmpg.pl/pr/494678/ostatnie-drukowane-wydanie-tygodnika-wprost-wydawca-oglasza-cyfrowyswiatwprost

AWR „Wprost” zmienia model wydawniczy: publikacja treści tylko w wersji elektronicznej. „Prasa jaką znamy odchodzi w przeszłość”.

https://media.pmpg.pl/pr/493702/awr-wprost-zmienia-model-wydawniczy-publikacja-tresci-tylko-w-wersji-elektronicznej-prasa-jaka-znamy-odchodzi-w-przeszlosc

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share

Kontakt dla mediów