Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

13.09.2020

„Do Rzeczy” nr 38: Była premier Beata Szydło w rozmowie z „Do Rzeczy”: Wobec własnych wyborców zawsze trzeba być fair.

– PiS powinien się otwierać na nowe pomysły –  mówi była premier, obecnie europoseł PiS Beata Szydło, w rozmowie z Marcinem Makowskim

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Brak angażowania się PiS w zwarcia na polu ideologicznym nie sprawi, że takich konfliktów nie będzie. Jest i będzie dokładnie na odwrót – przekonuje Piotr Semka w artykule „Bez silnej tożsamości PiS będzie słaby jak dziecko”.

Formacja rządząca stanęła przed wyborem dalszej drogi. Sami jej liderzy, sądząc po rozproszonych w mediach wypowiedziach, widzą go jako wybór między „ciepłą wodą w kranie” a „twardą linią” – zauważa Rafał A. Ziemkiewicz w tekście „Czas wyzwań”.

– W imię walki o prawa LGBT+, mniejszości rasowych i etnicznych oraz osób niepełnosprawnych amerykańska akademia filmowa otwiera drogę cenzurze i dokonuje zamachu  na wolną przedsiębiorczość – pisze Piotr Gociek w artykule „Wujek Oscar nie żyje”.

– Jarosław Kaczyński to nasza największa przewaga – podkreśla Krzysztof Sobolewski, poseł PiS,  przewodniczącym Komitetu Wykonawczego PiS, w rozmowie z Kamilą Baranowską.

W 1940 r. Władysław Studnicki pojechał do Berlina. Chciał przekonać Hitlera do zaprzestania mordowania Polaków – pisze Piotr Zychowicz w artykule „Germanofil w kleszczach gestapo”.

Zmiana władzy na Białorusi może spowodować, że Polacy nie będą tam postrzegani jako „wrogi element”przekonuje Piotr Kościński w tekście „Polacy wychodzą z podziemia”.

Rok 2020 zapisze się jako najgorszy w historii lotnictwa. Każdy dzień oznacza ponad 200 mln dol. straty. Zagrożone są miliony miejsc pracy. COVID-19 przypieczętował również wyrok na jumbo jety oraz wielkie A380. Jednocześnie bilety można kupić wyjątkowo tanio – pisze Jacek Przybylski w artykule „Podcięte skrzydła”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również nowy felieton Wojciecha Cejrowskiego.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 14 września 2020 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.