Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

04.10.2020

„Do Rzeczy” nr 41: Kryzys, jakiego nie było. Biskup Athanasius Schneider: W przyszłości papieże będą musieli odpokutować za obecne błędy.

–  Żyjemy w bardzo okrutnym społeczeństwie mówi biskup Athanasius Schneider w rozmowie z Pawłem Lisickim, przekonując, że „w przyszłości papieże będą musieli odpokutować za obecne błędy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Możemy powiedzieć Unii: weto – przekonuje Jacek Saryusz-Wolski, europoseł PiS w rozmowie z Maciejem Pieczyńskim.

– „Debiutant” Siergieja Lebiediewa - powieść o toksynie dużo bardziej niebezpiecznej niż nowiczok pisze Piotr Gociek w artykule „Dusza marionetki”.

Subtelne oddziaływanie i pranie mózgów to coś, z czym najtrudniej walczyć – zauważa Łukasz Warzecha w tekście „W sidłach ekspertozy”.

Arcach, znany bardziej jako Górski Karabach, to armeńskie terytorium, które teoretycznie wciąż jest uznawane przez społeczność międzynarodową za część Azerbejdżanu, ale faktycznie należy do Armenii. Erywań jednak go nie anektował, więc formalnie funkcjonuje jako odrębne państwo tłumaczy w korespondencji z Armenii i Arcachu Witold Repetowicz.

Takiej oferty publicznej warszawska giełda jeszcze nie widziała. Do inwestorów trafi w sumie 213,5 mln akcji Allegro. Cene jednej akcji podczas zapisów wyznaczono na 43 zł. Pod względem kapitalizacji Allegro zdetronizuje więc zapewne dotychczasowego lidera: spółkę CD Projekt zauważa Jacek Przybylski w artykule „Debiut wszech czasów”.

– Mamy polski lek na koronawirusa – ogłosiła kilka dni temu polska firma farmaceutyczna, wzbudzajac kolejny raz nadzieje pacjentów na koniec koszmaru pandemii. Czy te nadzieje się spełnią? zastanawia się Katarzyna Pinkosz w tekście „Kandydat z referencjami”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również rozmowa Tomasza Zbigniewa Zaperta z Iwoną Rusek, autorką słuchowisk Teatru Polskiego Radia o wojnie w eterze.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 5 października 2020 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.