Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

15.11.2020

„Do Rzeczy” nr 47: Trzęsienie ziemi w Watykanie. Jak sobie poradzić z aferami, które podminowały Kościół.

– Po raporcie watykańskim potrzebny jest nam raport poświęcony problemom homoseksualizmu i nadużyć seksualnych dotyczący polskiego Kościoła – pisze Tomasz Rowiński w artykule „Kiedy polski raport?”

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Ameryka Bidena będzie jak tęczowy taran – przekonuje prof. Marek Jan Chodakiewicz, politolog, historyk i sowietolog w rozmowie z Jackiem Przybylskim.

– Oceny zarówno rządu, premiera, jak i ogólnej sytuacji w kraju lecą na łeb na szyję. Pogarszające się nastroje społeczne to zwykle wstęp do wielkiej politycznej zmiany – zauważa Kamila Baranowska w artykule „Dobra, zmiana”.

– „Król” według Twardocha – ładnie nakręcona gangsterska fantazja historyczna z mało oryginalnym przesłaniem: „Wszystko ch..” –
pisze Piotr Gociek w tekście „Jajo Lewiatana”.

Życie Tony’ego Halika było niezwykle intensywne. Dlatego myślę, że można go porównywać z Indianą Jonesem, Allenowskim Leonardem Zeligiem lub szalonym baronem Münchhausenem mówi Marcin Borchardt, reżyser i scenarzysta w rozmowie z Tomaszem Zbigniewem Zapertem.

– Prezydent regionu Madrytu to dobry przykład tego, jak zmieniała się prawica w Hiszpanii i czym obecnie jest –  zauważa Małgorzata Wołczyk w tekście „Prezydent Ayuso”.

– Na razie to tylko kryzysik – tłumaczy Piotr Kuczyński, analityk rynku finansowego, w rozmowie z Jakubem Wozinskim.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również fragment wstępu Pawła Lisickiego do książki Michaela S. Rose’a „Żegnajcie, dobrzy ludzie”, a także przygotowana przez Marka Jurka odpowiedź na list naczelnego rabina Polski Michaela Schudricha do prymasa Polski.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 16 listopada 2020 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.