Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

06.12.2020

„Do Rzeczy” nr 50: Śledztwo „Do Rzeczy”: Tęczowe bojówki. Mainstream zaczął pochwalać lewacką przemoc.

– To, co widzimy w Polsce w ostatnich tygodniach, to tylko część długotrwałego procesu przechodzenia liberałów i lewicy od usprawiedliwiania przemocy polegającej na manipulowaniu i sianiu kłamstw do usprawiedliwiania rękoczynów ostrzega Tomasz Rowiński w artykule „Wzbiera fala lewicowej przemocy”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Posłowie, którym dziś bliżej do poglądów Zbigniewa Ziobry niż Mateusza Morawieckiego, mogą stanowić w PiS już jedną trzecią klubu – pisze Kamila Baranowska w tekście „Ruch Ziobry”. 

– Nigdy dotąd na półkach księgarskich w Polsce nie pojawiło się jednocześnie tak wiele antologii świątecznych opowiadań – od romansu do kryminału, od grozy do fantasty – zauważa Piotr Gociek w artykule „Święta pokrótce”.

Wbrew opowieści o eurosceptycznym PiS to właśnie politycy tej formacji co najmniej trzykrotnie godzili się na proponowane przez inne państwa UE rozwiązania, których skutki dla Polski są lub mogą być złe – przekonuje Łukasz Warzecha w tekście „Europrzegrani”.

– Tadeusz Kowalczuk, młody patriota, został skazany na śmierć. Był bowiem obecny podczas egzekucji, której działacze organizacji Kraj dokonali na PRL-owskim spikerze radiowym – pisze Jerzy Dąbrowski w artykule „Zamachowiec”.

Joe Biden będzie nie tylko najstarszym prezydentem, lecz także dopiero drugim w historii USA katolikiem piastującym najwyższy urząd w państwie. Jak religia i wiek wpłyną na jego rządy? Kto stanie na czele najpotężniejszej armii świata? A kto już szykuje helikoptery z gotówką? docieka Jacek Przybylski w tekście „Biden stawia na kobiety”.

– Po dziewięciu latach trudnych negocjacji przywódcy 15 państw Azji i Pacyfiku podpisali największą umowę handlową w historii. Obejmie ona zasięgiem jedną trzecią ludności świata, która wytwarza 30 proc. światowego PKBzauważa Maria Kądzielska w artykule „Największa strefa wolnego handlu na świecie”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Kaja Godek z tekstem „Czas deklaracji, czas decyzji”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 30 listopada 2020 r. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.