Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

14.02.2021

„Do Rzeczy” nr 7: Ziemkiewicz przepytuje Jaruzelską: Jestem niczyja.

– Jestem niczyja mówi Monika Jaruzelska w rozmowie z Rafałem A. Ziemkiewiczem.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Z jednej strony coraz ostrzejsza wojna Solidarnej Polski z premierem. Z drugiej strony awantura i rozłam w szeregach Porozumienia. Zjednoczona Prawica zjednoczona jest chyba tylko z nazwy zauważa Kamila Baranowska w artykule „Wielkie nieporozumienie”.

Bij bogatych, grab zagrabione – powieść i film „Biały Tygrys” podpalają świat. Zaczynając od Indii i wieszcząc kres dominacji białego człowiekapisze Piotr Gociek w tekście „Dzień przed rewolucją”.

Co najmniej od sześciu lat opozycja gra według zasad, które wyznacza jej Jarosław Kaczyński. Ten, kto chce przejąć władzę, nie powinien ulegać regułom prezesa PiS, ale starać się wyznaczać własne – przekonuje Jan Fiedorczuk w artykule „Opozycja w świecie Kaczyńskiego”.

Czy działający na rzecz rolników byli też na „krótkiej liście” osób do uciszenia przez SB razem z ks. Jerzym Popiełuszką? docieka Sławomir Siwek w tekście „Krótka lista  SB”.

Liderzy republikanów zapewniają, że jest niemal pewne, iż po zakończeniu polityczno-prawnego spektaklu zwanego

drugim impeachmentem Donald Trump zostanie uniewinniony. Na dożywotni zakaz wypowiedzi byłego prezydenta skazali już jednak cenzorzy z Twitterapisze Jacek Przybylski w artykule „Sąd nad Trumpem”.

– Czy naprawdę osiągnięcie unijnych celów klimatycznych gigantycznym kosztem dla kraju jest dla Polaków niezbędne, najpilniejsze i warte nieuchronnego obniżenia standardu życia? To już dzisiaj czcze pytanie – Polska zgodziła się brać udział w tym szaleństwie – zauważa Łukasz Warzecha w tekście „Klimatyczne szaleństwo”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również dodatek specjalny: „Polska zaporą przeciwko inwazji ideologii LGBT”.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 15 lutego 2021. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.