Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

26.02.2021

RedDeerGames spółka portfelowa PMPG Polskie Media S.A. z coraz większą ofertą dla fanów gier wideo.

Inne wersje: TXT pdf

Wspaniałe „Under Leaves” od wczoraj na Nintendo Switch!

Oficjalna premiera na Xbox One, Xbox Series X | S 5 marca br., ale przedsprzedaż rusza od dziś!

Tym razem RedDeerGames, globalny wydawca gry „Under Leaves” we współpracy z Circus Atos zabiorą graczy w relaksującą podróż dookoła świata, by ci mogli połączyć się z naturą i spędzić czas na rozmowie ze zwierzętami we wspaniałej, ręcznie malowanej scenerii.

„Under Leaves” to kolorowa gra ukrytych przedmiotów ze świata zwierząt. Piękne ręcznie rysowane akwarele i kojący krajobraz dźwiękowy zapewniają delikatnie egzotyczne wrażenia. Gra prowadzi przez dziewięć różnych lokalizacji na całym świecie. Podczas swojej podróży gracze znajdą się w krainie lodu, parnej dżungli a nawet zanurkują pod wodą. Wszystkich miłośników przyrody oczaruje dwadzieścia dziewięć animowanych zwierząt z całego świata: niedźwiedź polarny, wielkooka sowa, żółw czy papuga, które potrzebują pomocy.

Najważniejsze cechy gry to:

  • spokojna muzyka i relaksująca rozgrywka,
  • niesamowity styl graficzny, zachwycający szczegółami i kolorami – zauważony już przez branżowe media,
  • dziewięć różnych lokalizacji na całym świecie,
  • dwadzieścia dziewięć animowanych zwierząt do odkrycia.

Relaksująca i wolna od tekstu gra „Under Leaves” jest dostępna dla każdego na platformach:

platforma

premiera

pre-order

sklep

rabat

 na start

nitendo switch

2021.02.25

świetne wyniki przedsprzedaży

under leaves w nintendo eshop

30%

xboxone | xbox series x | s

2021.03.05

2021.02.26

under leaves w sklepie xbox

20%

Więcej o Under Leaves:

RedDeerGames

RedDeerGames (RDG) to niezależne studio deweloperskie, obecne na rynku gier zaledwie od czwartego Q42018 r. Spółka jest producentem a także wydawcą niskobudżetowych i wysokomarżowych gier własnych oraz tytułów innych producentówsprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform, w szczególności STEAM, Nintendo eShop oraz Microsoft Store, które są największymi dystrybutorami gier i aplikacji na świecie.

Łącząc kompetencje zespołu składającego się z pełnych pasji projektantów, artystów, muzyków, programistów i producentów, RDG tworzy zabawne i wciągające gry typu casual games. Od września 2019 r., spółka wydała kilka ciekawych tytułów gier m.in: dostrzeżona podczas Poznań Game Arena 2019 i wyróżniona za design gry „Cyber Protocol”. W portfolio studia znajdują się także „Nirvana Pilot Yume”, „OMG Police”, „Clumsy Rush”, „Art Sqool” oraz „Brawl Chess Gambit”, "Clumsy Rush X Astro Bears Spinoff", których łączna sprzedaż na platformach gamingowych wyniosła dotąd ponad 200 000 sztuk. Portfolio wszystkich gier RedDeerGames dostępne: TUTAJ.

Circus Atos

Circus Atos to małe, niezależne studio gier z siedzibą w Pradze. Z pasją tworzą autentyczne i pełne wyobraźni gry
takie jak Ahoooj czy LittleMousesEncyclopedia.

PMPG Polskie Media

Spółka holdingowa działająca na rynku mediów tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca tygodnika „Wprost” oraz spółka Orle Pióro, wydawca tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”. Bieżące informacje o działalności Grupy Kapitałowej PMPG można znaleźć na stronie internetowej firmy, a także na jej profilach w serwisach społecznościowych Facebook oraz Twitter.

#LET THE FUN BEGIN!

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.