Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

01.03.2021

Ninja CTO wanted!

Inne wersje: TXT pdf

Jesteśmy niezależną spółką mediową, notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od lat definiujemy sektor medialny, przełamując stereotypy i wprowadzając innowacje. W naszych mediach szanujemy różne punkty widzenia, dokładając starań, by oddzielać fakty od opinii.

Chief Technology Officer

Poszukujemy dyrektora ds. technologii, który zapewni solidne przywództwo techniczne przy projekcie, który wstrząśnie sektorem medialnym i przyspieszy rozwój technologiczny spółki. W tej roli kluczowe znaczenie mają strategiczne myślenie i silna przedsiębiorczość.

Jeśli szukamy właśnie Ciebie, oczekujemy, że będziesz dobrze zorientowany w aktualnych trendach technologicznych i zaznajomiony z różnymi koncepcjami biznesowymi.

Dołącz do nas i pokieruj naszym zespołem IT: career(at)pmpg.pl

 

 

PMPG Polskie Media

Spółka holdingowa działająca na rynku mediów tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca tygodnika „Wprost” oraz spółka Orle Pióro, wydawca tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”. Bieżące informacje o działalności Grupy Kapitałowej PMPG można znaleźć na stronie internetowej firmy, a także na jej profilach w serwisach społecznościowych Facebook, Linkedin oraz Twitter.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.