Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

07.06.2021

Artur Wiśniewski Dyrektorem ds. rozwoju technologii w PMPG Polskie Media S.A.

Inne wersje: TXT pdf

Od 1 czerwca do zespołu PMPG Polskie Media dołączył Artur Wiśniewski.  Na stanowisku Dyrektora ds. technologii będzie odpowiedzialny za zarządzanie bezpieczeństwem informatycznym w grupie oraz zarządzanie procesami badania, rozwoju, wdrażania i eksploatacji technologii.

Artur Wiśniewski jest menedżerem IT z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w wielu renomowanych firmach, w których kierował działami IT, rozwoju technologii lub całą spółką. Pracował między innymi w Wirtualnej Polsce, Gemius, Polskapress gdzie szefował spółce Gratka, Nevonet, a ostatnio w Polskiej Grupie Farmaceutycznej i Avenir Medical Poland.

- Praca w PMPG to wyzwanie, które pozwoli mi wykorzystać moje wieloletnie i wszechstronne doświadczenie związane z zarządzaniem rozwojem technologii. Firma doskonale sobie radzi w Internecie, ale jak każdy wydawca o tradycyjnych korzeniach musi dokonać ogromnego wysiłku by przejść przez okres niezbędnej transformacji.  Mam nadzieję, że będę w tym pomocny. Cieszę się, że dołączam do zespołu PMPG w momencie jej tak dynamicznego rozwoju. – mówi Artur Wiśniewski.

- Przed rokiem podjęliśmy wyzwanie przekształcenia firmy w spółkę cyfrową.  Konsekwentnie przeprowadzamy zmiany w oparciu o nowy model wydawniczy i dywersyfikację przychodów.  Inwestujemy w nowe technologie, nawiązaliśmy współpracę z liderami w branży i otwieramy się na świat.  Potrzebujemy lidera, który zdynamizuje rozwój grupy w świecie cyfrowym.  Liczę na Artura i życzę mu samych sukcesów. – powiedziała Katarzyn Gintrowska, prezes zarządu PMPG Polskie Media S.A.

 

PMPG Polskie Media S.A.

Spółka holdingowa działająca na rynku mediów tradycyjnych i nowych mediów. Do Grupy należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca serwisu wprost.pl i e-tygodnika „Wprost” oraz spółka Orle Pióro, wydawca serwisu dorzeczy.pl i  tygodnika „Do Rzeczy” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”. Silnie angażuje się w proces przemian cyfrowych. We współpracy z międzynarodowymi partnerami Quadtalent Europe Limited (spółką zależną od Quadtalent Technology) oraz North Summit Capital GP Limited, zamierza przyspieszyć transformację cyfrową Grupy Kapitałowej oraz stworzyć innowacyjne modele biznesowe i platformy technologiczne bazujące na sztucznej inteligencji, których efektem ma być zbudowanie unikalnej i trwałej przewagi konkurencyjnej w Europie.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.