Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

01.08.2021

„Do Rzeczy” nr 31: Ks. prof. Dariusz Oko skazany za słowa prawdy o homoseksualnej mafii w Kościele. Tak działa niemiecki knebel

– Ksiądz profesor Dariusz Oko został skazany na gigantyczną karę przez niemiecki sąd za artykuł, w którym ośmielił się napisać o siatce seksualnych drapieżców w Kościele i użyć słów „homomafia” i „homoklika”. Tak kończy się europejski system wolności słowa zauważa Tomasz Rowiński w artykule „Homomafia kontratakuje”.

– Wstęp do książki „Lawendowa mafia” ks. Dariusza Oko, która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa AA w 2020 r. Artykuł zawierający główne tezy z tej książki stał się przyczyną skazania ks. Oko za szerzenie mowy nienawiści w Niemczech – pisze Paweł Lisicki w tekście „Korzenie kryzysu”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Obserwujemy potężną napaść na Polskę – mówi Witold Waszczykowski, eurodeputowany i były minister spraw zagranicznych, w rozmowie z Jackiem Przybylskim.

– „Agent w terenie” – żegna się z nami John le Carré książką zgryźliwą, smutną i plakatowo publicystyczną. Zaskakującą za to wątkiem rodzinnym zauważa Piotr Gociek w artykule „Zdrajca w nowym typie”. 

Narasta radykalizm zwolenników selekcji ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych. Wyrastają nowi „oświeceni”, którzy gardzą „ciemnym ludem” stwierdza Łukasz Warzecha w tekście „Sanitaryzm 2021”.

Nie można spuszczać z oczu Bałkanówostrzega Tim Marshall, brytyjski dziennikarz, autor książki „W teatrze cieni. Historia ostatniej europejskiej wojny” w rozmowie z Piotrem Włoczykiem.

Olivier Duhamel przyznał się do czynów lubieżnych dokonywanych na 13-letnim synu swojej żony w latach 80. To kolejny przedstawiciel francuskiej lewicowej inteligencji, który musi mierzyć się z oskarżeniami o przestępstwa związane z pedofilią zauważają Olivier Bault oraz Agnieszka Golańska-Bault w artykule „Programowa pedofilia francuskiej lewicy”.

Mamy do czynienia z najwyższą w historii podwyżką podatków dla mikrofirm mówi Robert Gwiazdowski, prawnik, ekspert podatkowy, w rozmowie z Jakubem Wozinskim.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również o tym, za co lewacy tak bardzo nienawidzą Zofii Klepackiej.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 2 sierpnia 2021. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.