Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

05.09.2021

„Do Rzeczy” nr 36: Piotr Semka znowu na łamach „Do Rzeczy”: W szczerej rozmowie opowiada o walce z chorobą, nieudanym powrocie Tuska, zjednoczonej prawicy i kłopotach z polskim ładem.

– Wracam z długiej podróży mówi Piotr Semka w rozmowie z Kamilą Baranowską.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

– Aktywność środowisk lewicowo- -liberalnych w ostatnich dwóch tygodniach z jednej strony niczym nowym nie zaskoczyła, z drugiej – trudno sięnie zgodzić, że doprowadziła do wydarzeń bezprecedensowych i niemożliwych do zaakceptowania pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule „Droga ku targowicy”.

– Szukamy kluczy do połamanej rzeczywistości XXI w. Stanisław Lem już pół wieku temu naszykował nam ich cały pęk. Trzeba z nich tylko skorzystać tłumaczy Piotr Gociek w tekście „Ominąć Lema”.

– Dawny buntowniczy zapał polityków PiS ustępuje miejsca polityce „ciepłej wody w kranie”, a rządzenie państwem zamienia się w administrowanie. Gdzie się podział dawny, nieustępliwy obóz „dobrej zmiany”? – rozważa Jan Fiedorczuk w artykule „Co się stało z dobrązmianą”?

Kardynał Stefan Wyszyński kierował się chęcią zapewnienia możliwości działania w interesie Kościoła w warunkach antyreligijnej krucjaty prowadzonej przez władze PRL – zauważa Rafał Łatka w tekście „Czy prymas Wyszyński był antykomunistą?”.

– Granice dają wolność przekonuje Sohrab Ahmari, irańsko-amerykański felietonista, autor książek non-fiction i redaktor naczelny „New York Post”, w rozmowie z Piotrem Włoczykiem.

– Ile naprawdę zarabiają Polacy – tłumaczy Łukasz Komuda, ekspert rynku pracy Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, redaktor portalu Rynekpracy.org i współautor podcastu „Ekonomia i cała reszta”, w rozmowie z Tomaszem Cukiernikiem.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Agnieszka Niewińska o kurkach na wagę złota.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 6 września 2021. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.