Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

02.11.2021

Aleksandra Gieracka i Piotr Barejka dołączają do redakcji "Wprost"

Z początkiem listopada w zespole Wprost (PMPG Polskie Media S.A.) rozpocznie pracę dwoje nowych dziennikarzy – Aleksandra Gieracka i Piotr Barejka. To kolejny transfer redakcyjny do kluczowego obszaru, jakim są dla serwisu Wiadomości.

Aleksandra i Piotr to młodzi, a jednocześnie doświadczeni dziennikarze. Posiadają pasję i ciekawość świata, które w tym zawodzie są niezbędne. Są również doskonale przygotowani warsztatowo do pracy w wiodącym medium opiniotwórczym, jakim jest Wprost – mówi redaktor naczelny Robert Feluś. – Chcemy wciąż rozwijać serwis jako źródło wiarygodnych informacji i wartościowych opinii, a nowi dziennikarze w dziale Wiadomości to bezsprzeczne wzmocnienie tej misji – dodaje.

Aleksandra Gieracka ukończyła politologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ostatnio pracowała w Polityce Insight jako analityczka w dziale politycznym. Wcześniej przez ponad pięć lat była zawodowo związana z Interią, gdzie była redaktorką i wydawczynią serwisu Wydarzenia.

Piotr Barejka jest absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się głównie tematami społecznymi. Przez ponad trzy lata pracował dla portalu Wirtualna Polska, gdzie m.in. publikował reportaże, a ostatnio był związany z Radiem TOK FM.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.