Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

30.11.2021

Maciej Eliasz dołącza do zespołu PMPG Polskie Media SA

Z początkiem grudnia Maciej Eliasz obejmuje stanowisko Head of SEO i będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii wydawcy w zakresie optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Jest to nowa funkcja w strukturach spółki PMPG Polskie Media.

Do głównych zadań Macieja Eliasza jako szefa SEO serwisów, subdomen oraz pozostałych produktów online w portfolio PMPG Polskie Media będzie należało tworzenie i realizacja strategii wzrostu organic search i Google Discover, operacyjne wsparcie redakcji oraz współtworzenie nowych produktów. Eliasz będzie bezpośrednio raportował do Michała Chabasa – dyrektora zarządzającego ds. transformacji i rozwoju.

- Grupa PMPG obrała ścieżkę odważnych decyzji i podejmując proces transformacji cyfrowej, osiągnęła na tym polu w niedługim czasie okazałe zasięgi. Dalszy rozwój serwisów, praca nad jakością wydawniczą oraz pozyskiwaniem użytkowników to wyzwania, które wymagają najlepszych kompetencji - w tym w zakresie ruchu SEO. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy Macieja – eksperta w tej dziedzinie. Jestem bardzo podekscytowany czekającymi nas wyzwaniami oraz inicjatywami, które nowy Head of SEO będzie realizował w spółce – komentuje Michał Chabas.

- W ostatnim czasie obserwuję na rynku wiele ciekawych ruchów PMPG w obszarze cyfryzacji i rozwijania ruchu SEO. Widać, że firma ma duży apetyt na rozwój, dlatego bardzo cieszę się na tę współpracę. Transformacja cyfrowa nie może odbywać się bez dbałości o ruch Search i Discover i jestem przekonany, że moje doświadczenie w tym zakresie pozytywnie wpłynie na rozwój i wyniki organizacji – mówi Maciej Eliasz.

Maciej Eliasz przez ostatnie 3 lata pracował w Wirtualnej Polsce, gdzie pełnił funkcję Team Leadera zespołu SEO. Wcześniej był związany z Grupą Pracuj.pl.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.