Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

18.01.2022

Agencyjny kanał sprzedaży PMPG Polskie Media kluczem do realizacji strategii i celów firmy w 2022 roku

Inne wersje: TXT pdf

Zarząd Spółki PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o wzmocnieniu agencyjnego kanału sprzedaży. Nad jego strategicznym rozwojem czuwać będzie KAMIL DĄBROWSKI, który z początkiem stycznia dołączył do Grupy w roli Dyrektora Zarządzającego Kanałem.   

Stale rosnący potencjał Grupy to dziś około 7,5 mln realnych użytkowników i 120 mln odsłon serwisów wprost.pl i dorzeczy.pl (wg. Mediapanel | Gemius PBI, grudzień 2022). Duże zasięgi w połączeniu z konkurencyjną ofertą reklamową oraz inwestycjami w ciekawą ofertę wydawniczą dają Spółce perspektywę na zdynamizowanie przychodów reklamowych. 

Kamil Dąbrowski ma 14 lat praktyki w sprzedaży internetowej. Swoje doświadczenia gromadził w takich organizacjach jak gazeta.pl, Axel Springer czy Onet (7 lat). Od kwietnia 2017 do końca 2021 pracował dla Gremi Media, gdzie budował zespół sprzedaży agencyjnej.

Wraz z Kamilem Dąbrowskim do zespołu dołączył HUBERT SKUBIJ, który może się pochwalić równie bogatą praktyką sprzedażową  - przez 15 lat był związany z WP,  a do końca 2021 pracował w Gremi Media.

„Naszą decyzję dotyczącą dołączenia do Grupy PMPG poprzedziła wnikliwa analiza potencjału sprzedażowego obu serwisów.  Oceniamy go bardzo wysoko. Jesteśmy przekonani, że rok 2022 będzie czasem silnych wzrostów i dynamicznego rozwoju. Wzrosty to nie tylko technologia  i kontent, również nasz zespół będzie się dalej rozwijał. Chcemy zapewnić Klientom najwyższy standard obsługi, niestandardowe projekty i maksimum zadowolenia” – komentuje Kamil Dąbrowski.

Zarząd Spółki PMPG Polskie Media życzy całemu zespołowi sprzedaży agencyjnej samych sukcesów i dynamicznego rozwoju w 2022 roku!

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty
Inne wersje: txt pdf

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.