Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

12.06.2022

„Do Rzeczy” nr 24: Co Polska obiecała Brukseli? Tajemnice „kamieni milowych” na drodze do KPO - ostry tekst Rafała Ziemkiewicza..

Rząd PiS dokonał zdumiewającej wolty, kompletnie zaprzeczając wszystkiemu, co głosił, z czym szedł do władzy i w imię czego jego wyborcy wybaczają od lat oczywiste niedostatki sanacyjnego modelu sprawowania władzy. Krajowy Plan Odbudowy to kapitulacja! pisze  Rafał A. Ziemkiewicz w artykule “Wyprzedaż  niepodległości”.

– Lobbyści z Komisji Europejskiej postanowili zabić motoryzację i zakazać sprzedaży samochodów spalinowych od 2035 r. Polski rząd ten szalony plan chce wesprzeć – obiecał obłożyć takie pojazdy dodatkowymi podatkami. To dla Polaków oznacza katastrofę ostrzega Łukasz Zboralski w tekście “Autodestrukcja”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Polacy mogą spać  spokojniemówi Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej, w rozmowie z Karolem Gacem;

 – Disney+ wkracza do Polski. Co powinno nas w związku z tym ekscytować, a co martwić? rozważa Piotr Gociek
w tekście “Imperium  kontratakuje”.

Stosunek Polaków do Ukrainy ma charakter nad wyraz emocjonalny, co uniemożliwia chłodną analizę sytuacjistwierdza Jan Fiedorczuk w artykule “Polska sługą Ukrainy?”.

Najazdom rosyjskich hord towarzyszyły masowe gwałty, rabunki i morderstwa. Jednak charakterystyczną ich cechą jest cywilizacyjny szok, przeżywany w krajach Zachodu zarówno przez sołdatów Stalina, jak i dzisiejszych bojców Putina pisze Jacek Komuda w tekście “Orkowie w Europie”.

Architekt pełnowymiarowej agresji na Ukrainę. Zwolennik twardego kursu wobec Zachodu. Wierny współpracownik, a być może i następca Putina. Kim jest Nikołaj Patruszew? docieka Maciej Pieczyński w artykule “Kremlowski jastrząb”.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również PORADNIK ANTYINFLACYJNY z opisem najatrakcyjniejszych lokat oraz obligacji skarbowych.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 13 czerwca 2022. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.