Strona główna » Biuro prasowe » Komunikat prasowy

Komunikat prasowy

17.07.2022

„Do Rzeczy” nr 29: Znowu chcą nas nastraszyć. Od COVID-19 do COVID-22

Alarmują zewsząd. Idzie. Nowa choroba. Nie jakiś tam wariant, ale COVID-22 zauważa Jerzy Karwelis w tekście “Witamy COVID-22”.

Na łamach „Do Rzeczy” również:

Ostatnie tygodnie przyniosły całą serię wzajemnych kuksańców między premierem Mateuszem Morawieckim a Solidarną Polską. Tak wyraźne wymiany ciosów między premierem a częścią jego rządu stały się natychmiast okazją do komentarzy ze strony opozycjistwierdza Piotr Semka w artykule “«Wojna na gesty, wojna na słowa... »”.

Odpocznijcie latem przy staroświeckiej rozrywce. Coraz trudniej o nią zachęca Piotr Gociek przedstawiając w tekście “Chłopaki na lato?” subiektywny przegląd męskich hitów na małym ekranie.

Kiedy oczy całego świata zwrócone są na Ukrainę, eurokraci w Brukseli, pod pozorem walki z przemocą wobec kobiet, kolejny raz próbują wprowadzić tylnymi drzwiami pojęcia „płci społeczno-kulturowej” i „mowy nienawiści” do prawodawstwa państw członkowskich. Czy im się to uda? rozważa Karol Gac w artykule “Dyrektywa z opóźnionym zapłonem”.

Mieszkańcy okupowanych terenów stawiają opór agresorom. Na tyłach Rosjan działa ukraińska partyzantkapisze Maciej Pieczyński w tekście “Partyzanci Ukrainy”.

W Unii Europejskiej obserwujemy dziś bankructwo polityki Green Deal przekonuje Janusz Kowalski, poseł Solidarnej Polski w rozmowie z Ryszardem Gromadzkim.

Na łamach nowego „Do Rzeczy” również Wojciech Cejrowski o kulisach zamknięcia mu konta na Facebooku.

Nowy numer „Do Rzeczy” w sprzedaży od poniedziałku, 18 lipca 2022. Można go też czytać w aplikacji Kiosk Google Play (Google Newsstand), która umożliwia między innymi dodawanie własnych notatek do tekstów. Tygodnik „Do Rzeczy” jest również dostępny w wersji cyfrowej u dystrybutorów prasy elektronicznej, m.in. w Nexto, e-Kiosk oraz w aplikacji WPROST KIOSK odpowiednio dla systemu Android i systemu iOS.

 

Bieżące informacje ze spółki spółki PMPG Polskie Media SA (GPW: PMPG) na www.pmpg.pl oraz na profilach w serwisach Twitter: https://twitter.com/PMPG_PL i Facebook: https://www.facebook.com/PMPG.SA.

 

Bookmark and Share
Podobne komunikaty

Kontakt dla mediów

Biuro prasowe
PMPG S.A.