24.01.2022, 08:00, PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

    Notatka prasowa

    Lidia Cybulska dołączyła do działu sprzedaży bezpośredniej PMPG Polskie Media


    Zarząd Spółki PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o wzmocnieniu struktur sprzedaży bezpośredniej zapraszając do współpracy Lidię Cybulską w roli Dyrektora odpowiedzialnego za koordynację sprzedaży i prac zespołu w segmentach zdrowia, parentingu i wnętrz.  
Lidia ma za sobą 12 lat praktyki sprzedażowej w Grupie ZPR Media.  Swoją karierę rozpoczynała w Wydawnictwie MURATOR, gdzie z sukcesem realizowała się jako lider sprzedaży. Od wielu lat związana jest z branżą wnętrzarską, a od 2018 roku pracuje również na segmencie Parenting i Zdrowie. Doskonale czuje się w sprzedaży produktów cyfrowych i projektów specjalnych.
„7,5 mln realnych użytkowników oraz  120 mln odsłon serwisów wprost.pl i dorzeczy.pl (wg Gemius Media Panel, grudzień 2022) to duży potencjał, który mam nadzieję efektywnie wykorzystać. Z segmentem zdrowia i szeroko rozumianego well-being’u czuję się szczególnie blisko zawiązana. Prywatnie jestem miłośniczką zdrowego, świadomego odżywiania i wpierania leczenia adekwatnie dobraną dietą” - komentuje Lidia Cybulska.
Zarząd PMPG Polskie Media S.A. życzy Lidce i jej zespołowi powodzenia!